Jazz müzik önerisi

SmaçörErkek

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Profesyonel Voleybolcu
Birkaç tane jazz parça dinledim ve hoşuma gitti jazz müzik önerebilir misiniz? Türkçe olursa iyi olur.

Gerçekten müzik önerebilecek kimse yok mu?

Son düzenleme:
Birkaç tane jazz parça dinledim ve hoşuma gitti jazz müzik önerebilir misiniz? Türkçe olursa iyi olur.

Gerçekten müzik önerebilecek kimse yok mu?
Jazz ın onlarca türü var. Her türü sevilmeyebiliyor. Klasik jazz var, Modern jaz var, Seattle var, NY var, Fusion var, big Band var, Romantik i var, Agresifi var, vokal jazz var, solo, doğaçlama ağırlıklı jazz var, var oğlu var...

Siz hangi türü sevdiniz? Neden Türkçe? Neler dinlediniz? Oradan yürüyelim.

Yabancı gitar olur mu?

Gitar derken? Jazz müziği çok bilmiyorum.
Yabancıda olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu müzikleri dinledim sadece.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Frank Sinatra en büyük önerimdir çeşitli tarzlarda çalışmış jazz türünde de çok güzel parçalar kaydetmiştir.

Frank sinatra en büyük önerimdir çeşitli tarzlarda çalışmış jazz türünde de çok güzel parçalar kaydetmiştir.

Gayet güzelmiş. Ben bir Fallout New Vegas oyuncusu olarak soundtracklarina göz atmanı öneririm.

Bununla benzer parçalar bulabilirsin

Örneğin

Gitar derken? Jazz müziği çok bilmiyorum.
Yabancıda olur.

Bu müzikleri dinledim sadece.
Katibime benzer olarak

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı