Kabus görmekten kurtulmanın bir yolu var mı?

Yatış şekli rüyaları etkiliyor bende. Sırt üstü düz yatarsam kabus sık görüyorum. Sağ tarafa dönük yattığım zaman ise genelde bir şey görmüyorum. (Kalp sağlığı için sağ tarafa doğru yatmak daha iyi)

Yatış şekli rüyaları etkiliyor bende. Sırt üstü düz yatarsam kabus sık görüyorum. Sağ tarafa dönük yattığım zaman ise genelde bir şey görmüyorum. (Kalp sağlığı için sağ tarafa doğru yatmak daha iyi)
Ben yüzüstü yatıyorum kalbimde bir sıkıntı yok ama günah olduğunu biliyorum.

Sadece sağ tarafıma dönerek yatabilirim. Sol, sırt üstü veya yüz üstü asla yatmam.

Rüya görmekten kurtulmanın bir yolu var mı? Son zamanlarda gördüğüm rüyalar sebebiyle ecel terleri dökerek uyanıyorum. Zaten bu koyunu açma sebebim de bu. Kan ter içinde uyandım çünkü rüyamda büyük bir bıçak ile defalarca bıçaklanıyordum. Gece zifiri karanlıkta bir taksinin önüne kendimi atıp hastaneyle gitmeye çalıştım. Hastanenin girişinde yere düşerek yardım istedim ve zar zor olsa da birileri yardıma geldi. Doktor kıyafetlerimi kesip ellerini yaraların içine soktuğu an uyandım ve yataktan fırlayacak gibiydim.
Uyuduğun ortam, yediğin şeyler, ne şekilde yattığın ve zihninin doluluğuna dikkat et. Bunlar çare olmazsa psikolojik destek almak en iyisi.

Uyuduğun ortam, yediğin şeyler, ne şekilde yattığın ve zihninin doluluğuna dikkat et. Bunlar çare olmazsa psikolojik destek almak en iyisi.
Fazla uykum olduğu için pantolon ve kemerle yatmıştım. Uyurken rahatsız etmiş olabilir sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı