Laptop çok ısınıyor

BiBakBi

Centipat
Daha fazla  
Laptopumu çok ısınıyor buzdolabına birkaç dakikalık koysam zararı olur mu? Eğer bozulmazsa sorun yok zaten 12 yıllık laptop. Sadece isteğim soğukken oyun açıp 30 dk falan rahat oyun oynamam. Koyarsam kaç dakika koymam gerekir.

Laptopumu çok ısınıyor buzdolabına birkaç dakikalık koysam zararı olur mu? Eğer bozulmazsa sorun yok zaten 12 yıllık laptop. Sadece isteğim soğukken oyun açıp 30 dk falan rahat oyun oynamam. Koyarsam kaç dakika koymam gerekir.
Termal macun bakımı yap 13.5W gibi yüksek iletkenli macunlar sür ben altına fan koyarken 100 derece iken şimdi kucağımda 80 derece :D laptoplarda pomp-out olmayan benim 10/10 diyip önerdiğim macun: Maxtor CTG9E

Termal macun bakımı yap 13.5W gibi yüksek iletkenli macunlar sür ben altına fan koyarken 100 derece iken şimdi kucağımda 80 derece :D laptoplarda pomp-out olmayan benim 10/10 diyip önerdiğim macun: Maxtor CTG9E
Laptop olmayaydı bolca ucuza dandik termal macun al 3 ayda bir temizle yenisini sür derdim ama laptop için uzun ömürlü birşey almak daha iyi olur :D en iyisi iyi birşey alıp çok uzun aralıklarla macun yenilemek.

Laptop olmayaydı bolca ucuza dandik termal macun al 3 ayda bir temizle yenisini sür derdim ama laptop için uzun ömürlü birşey almak daha iyi olur :D en iyisi iyi birşey alıp çok uzun aralıklarla macun yenilemek.
12 Senelik fakat düşük voltajlı bilgisayar diyosan diş macunu bile sürsen belki tutar (diş derken dandik termal macun)

Örnek: Benim laptop adaptörü 180W yani 150 civarı çekebiliyor kafa hesabı ile

12 Senelik fakat düşük voltajlı bilgisayar diyorsan diş macunu bile sürsen belki tutar (diş derken dandik termal macun)

Örnek: Benim laptop adaptörü 180W yani 150 civarı çekebiliyor kafa hesabı ile

Markasız olan gri macunları kullanıyorum :D çok iyi olmasa da farkın çoğu çabuk kurumasından kaynaklanıyor onun haricindeki farklar katlanabilir düzeyde, düzenli olarak yenilenmesi gerekiyor ama ben zamanında bolca aldığım için israf olmaması amacıyla onu kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı