Lenovo Gaming Mouse nasıl garantiye verilir?

DarkMen

Centipat
HepsiBurada üzerinden Lenovo Gaming Mouse adlı ürünü aldım, lakin tuşları basmamaya başladı, ayrıca sol click'i biraz kırıldı/kırılmaya devam ediyor. Garantiye yollamak istiyorum. Ürün Lenovo markasına ait ama HepsiBurada üzerinden Ürünümü onarmak istiyorum butonuna bastığımda beni Samsung yetkili servis ekranına atıyor.
Ne yapmalıyım?
Screenshot_2024-04-15-15-39-13-109_com.pozitron.hepsiburada-edit.jpg

Hepsiburada üzerinden Lenovo Gaming Mouse adlı ürünü aldım, lakin tuşları basmamaya başladı, ayrıca sol Click'i biraz kırıldı/kırılmaya devam ediyor. Garantiye yollamak istiyorum. Ürün Lenovo markasına ait ama Hepsiburada üzerinden Ürünümü onarmak istiyorum butonuna bastığımda beni Samsung yetkili servis ekranına atıyor.
Ne yapmalıyım?
Eki Görüntüle 2169238

Mouse kutusunda garanti kitapçığı olur. Orada servisinizin numarası yazar. Onu arayarak bilgi alın. Hepsiburada gibi yerler servis işlemleriyle ilgilenen ana platform değil. Bu sebeple oralardan net destek alamayabilirsiniz.

Mouse kutusunda garanti kitapçığı olur. Orada servisinizin numarası yazar. Onu arayarak bilgi alın. Hepsiburada gibi yerler servis işlemleriyle ilgilenen ana platform değil. Bu sebeple oralardan net destek alamayabilirsiniz.
Teşekkür ederim, deneyeceğim.
Birde HepsiBurada ile görüşeceğim yine de.

@atar1993 Hocam, birşey daha soracağım.
Ürünün orijinal kutusu sanırım çöpe atılmıştı. Kutusu olmadan garanti kabul edilir mi?

Ürünün orijinal kutusu sanırım çöpe atılmıştı. Kutusu olmadan garanti kabul edilir mi?

Net bir şey söylemem zor maalesef. Bazı servisler kutuya gerek yok fatura ve garanti belgesi olsa yeter diyebiliyor. Bazıları da kutuda gerekli kutu garanti kapsamında değişim yapılırken eskisi olması gerekiyor diyebiliyor. Deneyip göreceksiniz maalesef. Garanti belgesi ve faturayla gönderip ne yaptıklarını görmeniz gerekecek.

Net bir şey söylemem zor maalesef. Bazı servisler kutuya gerek yok fatura ve garanti belgesi olsa yeter diyebiliyor. Bazıları da kutuda gerekli kutu garanti kapsamında değişim yapılırken eskisi olması gerekiyor diyebiliyor. Deneyip göreceksiniz maalesef. Garanti belgesi ve faturayla gönderip ne yaptıklarını görmeniz gerekecek.
Kutusunu buldum, şimdi ürünü garantiye yollamak için kimle görüşmem gerekiyor?
Ayrıca garantiye yollarken yapmam gereken önemli hususlar vb. var mı hocam?

Kutusunu buldum, şimdi ürünü garantiye yollamak için kimle görüşmem gerekiyor?
Ayrıca garantiye yollarken yapmam gereken önemli hususlar vb. var mı hocam?

Kutuda yer alan garanti kitapçığında servisin numarası var. Adres bilgiside yer alır. Servisi arayıp ürününüzün arızasının olduğunu ve ne yapmanız gerektiğini sorabilirsiniz. Adres bilgisi verdiklerinde kargolama yapmadan önce sorununuzu bir kağıda yazın ve kutu içine atıp kargolamayı yapın. Önemli başka bir husus bulunmamakta.

Kutuda yer alan garanti kitapçığında servisin numarası var. Adres bilgiside yer alır. Servisi arayıp ürününüzün arızasının olduğunu ve ne yapmanız gerektiğini sorabilirsiniz. Adres bilgisi verdiklerinde kargolama yapmadan önce sorununuzu bir kağıda yazın ve kutu içine atıp kargolamayı yapın. Önemli başka bir husus bulunmamakta.
Çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı