LoL'de büyü nüfuzu ne işe yarar?

Siberci07

Hectopat
Daha fazla  
LoL'de büyü nüfuzu ne işe yarar?

29 | 13, 1. ve 2. rakam neyi temsil ediyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam şu an oyun içindeyim resim çekinmiyor ama.

34 | 40 yazıyor ne anlama geliyor bu ?
34 sayısal ve %40 büyü direncini pas geçerek hasar veriyorsunuz demek. Sayısal olan 18 seviyeye ulaşana kadar daha çok büyü direnci yok sayacak.

Ludeni Liandri maskesi ile değiştirirsem olur mu Brand ile çok iyi oluyorda.
Olur. Gayet olur. Ben size büyü nüfuzu örnek eşya dizilimi yazdım. Ufukgetiren yerine Uğursuz Koruma alın Brand için.

34 sayısal ve %40 büyü direncini pas geçerek hasar veriyorsunuz demek. Sayısal olan 18 seviyeye ulaşana kadar daha çok büyü direnci yok sayacak.

Olur. Gayet olur. Ben size büyü nüfuzu örnek eşya dizilimi yazdım. Ufukgetiren yerine Uğursuz Koruma alın Brand için.
Tamamdır teşekkür ederim, Rün tavsiyeniz nedir lux ve brand için son sorum olsun :D

Tamamdır teşekkür ederim, Rün tavsiyeniz nedir lux ve brand için son sorum olsun :D
Sanırım destek rolü için soruyorsunuz.
Sihirli Yıldız- Mana Akışı Yüzüğü-Yücelik-Yaklaşan Fırtına
Pratik Zeka-Son Darbe
+9 Değişken Kuvvet
+9 Değişken Kuvvet
+6 Zırh.
Genelde işe yarar. Fakat üstteki arkadaşın dediği de doğru.

Sanırım destek rolü için soruyorsunuz.
Sihirli Yıldız- Mana Akışı Yüzüğü-Yücelik-Yaklaşan Fırtına
Pratik Zeka-Son Darbe
+9 Değişken Kuvvet
+9 Değişken Kuvvet
+6 Zırh.
Genelde işe yarar. Fakat üstteki arkadaşın dediği de doğru.
Kara hasat giriyorum ben genelde kara hasat ne işe yarıyor dediği gibide ezbere oynuyorum hep :D

Kara hasat giriyorum ben genelde kara hasat ne işe yarıyor dediği gibide ezbere oynuyorum hep :D
Kara Hasat canı düşük oyunculara zarar verdikçe bir yük verir size. Yük verileceği zaman oyuncunun üstünde kırmızı bir efekt görünür. Bu yükler arttıkça, bir sonraki kırmızı efekti gördüğünüz kişiye vereceğiniz hasar artar. Kazanılacak yüklerin sonu yoktur. Oyun uzadıkça artabilir. Lux için kullanılabilir fakat Brand'de önermem.

İşte ezbere oynamamalısın. Kara hasat kastığın kara hasat kadar rakibin canı %50'ye indiğinde mevcut kara hasat kadar ekstra hasar vermeni sağlar. Sen kara hasat kasamayacağın oyunda alırsan olmaz.

Kara Hasat canı düşük oyunculara zarar verdikçe bir yük verir size. Yük verileceği zaman oyuncunun üstünde kırmızı bir efekt görünür. Bu yükler arttıkça, bir sonraki kırmızı efekti gördüğünüz kişiye vereceğiniz hasar artar. Kazanılacak yüklerin sonu yoktur. Oyun uzadıkça artabilir. Lux için kullanılabilir fakat Brand'de önermem.
Brand için yukardaki rün iyi midir ?

Brand için yukardaki rün iyi midir ?
Evet. İkisi de devamlı rakibi rahatsız etmeye yönelik karakterler oldukları için dürtmeyi sürdürebilmeniz adına özellikle erken oyunda Mana yenilenmesi yüksek bir rün dizilimi yazdım size.

Geri
Yukarı