LoL'e tekrar başlamak istiyorum

LoL bırakılmaz ara verilir, 2 yıl olmuştur benim hala arada başlasam mı diye düşünmüyor değilim.
Çok oynamak istiyorsanız ve toxicliğe maruz kalmakta istemiyorsanız; URF, rurf, hepimiz birimiz için ve merkez baskını gibi modların geliş tarihini takip edebilirsiniz.

Ben kendim kaçkere başlayıp kaçkere bıraktım bilmiyorum bile. Son artık 5 Win alıp ardından 5 loose alınca maçı yarıda bırakıp oyunu sildim. Ve bu sefer cidden başlamamayı deneyeceğim. Şöyle düşün bu oyuna ayıracağın zamanı gidip bir işe ayırsan, ya da inancın islamsa namaza ayırsan çok daha fazla kendine faydan olur. 45 dakika maçta kazanmak için elini kolunu yırta yırta uğraşıp 45 dakikalık maçı kaybetmek tam olarak vakit kaybı. Hiç başlama. CS2'ye başla daha iyi.

Ben kendim kaçkere başlayıp kaçkere bıraktım bilmiyorum bile. Son artık 5 Win alıp ardından 5 loose alınca maçı yarıda bırakıp oyunu sildim. Ve bu sefer cidden başlamamayı deneyeceğim. Şöyle düşün bu oyuna ayıracağın zamanı gidip bir işe ayırsan, ya da inancın islamsa namaza ayırsan çok daha fazla kendine faydan olur. 45 dakika maçta kazanmak için elini kolunu yırta yırta uğraşıp 45 dakikalık maçı kaybetmek tam olarak vakit kaybı. Hiç başlama. CS2'ye başla daha iyi.

Her rekabet oyununda durum aynı neredeyse, 45 dakika kendini yırtıp son anda kaybetmek can sıkıyor.

LoL'de eskisi kadar toxiclik görmüyorum ben küfüre trolle karşı önlemler mi arttı kitle mi büyüdü artık bilemeyecegim kötü oynayan var mi var geliyor mu geliyor ama oyunu hep ezici üstünlükle senin takımın yense zaten oyun olmazdi şimdi kalk bir Aatrox al ve 1V9 at.

Bağımlılık yapıyor mesela ben yine indirdim. Ama bu sefer kafaya takmak istemiyorum. Yani kaybetsemde çok da tın oynamak lazım.
Yani orası öyle efendim, her oyun biraz toksikleşebilir.. önemli olan kimseye bulaşmadan elinden geleni ortaya koyarak iyi oynamak, ve keyif alabilmektir.. Yoksa iki oynamayı bilmeyen andaval küfür etti diye oyunu bırakır mıyım hiç?

Arkadaş ben bırakmaya çalışıyorum millet geri dönüyor. Ben mi tersim yahu?

Yerine bir şeyi koyamıyoruz çünkü ne oynarsan oyna CS de oynuyorum BF'de oynuyorum oyun tipi farklı eskisi kadar oynamıyorum mesela ama oyun oynadığım zaman oturup 10 el LoL atabilirim ama 10 maç CS attığımı hiç hatirlamiyorum 2-3 tane sonra bayiyor DOTA falan denenebilir ama bildiğim oyun varken niye bırakıp başkasını oynayayım mantığı her şeyi aynı neredeyse.

Yeni konular

Geri
Yukarı