macOS neden kullanılır?

464718

Decipat
Ben anlamıyorum iPhone ile eşleştirme falan o tür özellikleri iyi de neredeyse hiçbir program yüklenmiyor. İnsanlar bunu neden kullanıyor? Windows ile iş birliği yapıp Apple özel Windows sürümü yapabilirlerdi ya da Windows seçeneği de olabilirdi. PC'lerde en iyi özellikleri kullanıyorsun uygulama indiremiyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben anlamıyorum iPhone ile eşleştirme falan o tür özellikleri iyi de neredeyse hiçbir program yüklenmiyor. İnsanlar bunu neden kullanıyor? Windows ile iş birliği yapıp appla özel Windows sürümü yapabilirlerdi ya da Windows seçeneğide olabilirdi PC'lerde en iyi özellikleri kullanıyorsun uygulama indiremiosun.

Oyun oynamayanlar için tasarımı zarif tutulan ve göz boyadığı için satın alınıyor bence.

Program mı yüklenmiyor? macOS için özel programlar bile yeter. Bazı meslekler için macOS kullanılması şart çünkü en iyi programları macOS barındırıyor. Nasıl store üzerinden uygulama indirebiliyorsan macOS içinde aynısı geçerli. İstersen .PKG ile yükle. Hava olsun diye kimse kullanmıyor macOS.

Program mı yüklenmiyor? macOS için özel programlar bile yeter. Bazı meslekler için macOS kullanılması şart çünkü en iyi programları macOS barındırıyor. Nasıl store üzerinden uygulama indirebiliyorsan macOS içinde aynısı geçerli. İstersen .PKG ile yükle.
"Final Cut Pro" gibi programları düşününce aslında macOS mantıklı geliyor.

Program mı yüklenmiyor? macOS için özel programlar bile yeter. Bazı meslekler için macOS kullanılması şart çünkü en iyi programları macOS barındırıyor. Nasıl store üzerinden uygulama indirebiliyorsan macOS içinde aynısı geçerli. İstersen .PKG ile yükle. Hava olsun diye kimse kullanmıyor macOS.
Hocam ben normal bir insan günlük hayatında kullanması için diyorum. Dünyanın en iyi montaj programına sahip olacak diğer uygulamaları yükleyemeyeceğim. Store mağazasında yayınlanmayan oyunlar ya da çoğu geliştirici ilk Windows'a uygulamalarını çıkartıyor. Steam'de de öyle.

Ben anlamıyorum iPhone ile eşleştirme falan o tür özellikleri iyi de neredeyse hiçbir program yüklenmiyor. İnsanlar bunu neden kullanıyor? Windows ile iş birliği yapıp Apple özel Windows sürümü yapabilirlerdi ya da Windows seçeneği de olabilirdi. PC'lerde en iyi özellikleri kullanıyorsun uygulama indiremiyorsun.
iOS'a oyun çıkarmak için. Mühendislik için profosyenel programları olduğu için.

Hocam ben normal bir insan günlük hayatında kullanması için diyorum. Dünyanın en iyi montaj programına sahip olacak diğer uygulamaları yükleyemeyeceğim. Store mağazasında yayınlanmayan oyunlar veya çoğu geliştirici ilk Windows'a uygulamalarını çıkartıyor Steam içinde böyle.
Oyun için kullanılmaz zaten bence. Genel olarak Mac cihazlar oyun için performanslı değil. Boot Camp ile Windows + 3. parti driverlar ile oynama şansın var fakat bu uğraşı kim ister bilmiyorum. Her cihaz içinde olmuyor. İşletim sistemi tarafından desteklenen oyunlara bakman için link bırakayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı