Mcafee Nasıldır?

AYAZZ

Kilopat
Daha fazla  
Perşembe günü yeni bir bilgisayar aldım. Vatan'dan kampanya olarak 99 TL'ye 3 cihaz için Mcafee Internet Security aldım lakin internetten bakınca yorumları pek olumlu değil. Ayrıyeten bilgileri aldığı söyleniyor doğru mudur? Ürünün daha kutusunu açmadım sizce para iadesi alayım mı? Yoksa kullanayım mı?

Ben de Toshiba bilgisayar almıştım. McAfee deneme sürümü ile birlikte geldi. Virüslü olmayan uygulamaları virüslü olarak algılıyordu. Aynı uygulamaları Kaspersky güvenli buluyordu.

Kısacası McAfee önermem. Sisteminiz güçlüyse Kaspersky Internet Security alın derim.

Yeni sisteminiz hayırlı olsun :) Güle güle kullanın :)

Perşembe günü yeni bir bilgisayar aldım. Vatan'dan kampanya olarak 99 TL'ye 3 cihaz için Mcafee Internet Security aldım lakin internetten bakınca yorumları pek olumlu değil. Ayrıyeten bilgileri aldığı söyleniyor doğru mudur? Ürünün daha kutusunu açmadım sizce para iadesi alayım mı? Yoksa kullanayım mı?
Kesinlikle kullanmayın bir işe yaramıyor.

Çok kullanışlı ve başarılı bir güvenlik yazılımı değildir. Ama artık satın aldığınıza göre kullanın. Free güvenlik yazılımlarına göre daha faydalı olacaktır.

Ayrıca bilgisayar almadan ve antivirus satın almadan önce burada danışmanız daha mantıklı olurdu.

Paranıza yazık etmişsiniz malesef.

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim.Ürünü iade ettim Vatan Konya Şubesi bana yardımcı oldu bilgisayarımıda çok güzel topladılar hiç kablo bırakmadılar isterseniz fotoğrafını da atabilirim.Cumartesi günüde harddiskim bozuk çıktı hiç itiraz etmeden test ettiler ve aynı ürünle değiştirdiler.Birde burayla alakası olmayan bir konu ama ben sürücülerimi yükledim aygıt yöneticisinde de eksik gözüken sürücü yok yani tüm sürücüler yüklü müdür?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı