Megane 2, Linea veya Accent Era ?

Hangisi?

• Oy verenlerin toplamı
    41
Galerici komşumuz sayesinde birçok arabaya binme imkanım oldu. Sadece bizde oldugu için önermiyorum. Haklısın temizini bulmak zor ama bulduğun zaman senden iyisi yok. Fiat'ı zaten hiç söylemiyorum bile. Hyundai iyi olsaydı bütün taksicilerde olmazdı. Ben hiç taksi Megane2 görmedim.Verilen oylarıda görecek olursak :)

Galerici komşumuz sayesinde birçok arabaya binme imkanım oldu. Sadece bizde oldugu için önermiyorum. Haklısın temizini bulmak zor ama bulduğun zaman senden iyisi yok. Fiat'ı zaten hiç söylemiyorum bile. Hyundai iyi olsaydı bütün taksicilerde olmazdı. Ben hiç taksi Megane2 görmedim.
Ben gördüm ama tabi 100 tane taksi gördüysem 3-5 tanedir. :) Fiat yakıt konusunda başarılı ancak performans ve sağlamlık konusunda iyi değil. Hyundai'nin taksicilerde çok olması kötü olduğu anlamına gelmez. Sağlamlığı tartışılır ama performansı üzmez. He bu arada taksiciler kötü araba tercih etmez. :)

Burda karşılaştırma yapmak istemiyorum ama ben olsam Accent Era derim derseniz kullandığınız için mi evet kullandığımız için.

Ayrıca Fiat' ı eliyorum uzak durun, Megane 2 ve Accent Era' yı karşılaştırırken Hyundai' ye karton Renault' a sağlam diyen arkadaşlar bir daha düşünsün derim.

Megane 2' ye çekiş olarak daha iyi demişsiniz sayısal rakamlardan gidelim Megane'nin dizelde en yüksek beygirlisi 105 hp demişsiniz, Accent Era ise standart 1.5 110 hp 240 nm tork değerine sahip. Ayrıca Megane kullanmadık ama Accent Era' nın bir kere bile olsun rampada yığıldığını görmedim, ayrıca kalkışlarda birden ikiye atıp gaza yüklenince o turbonun sesi, aracın burnunu havaya dikmesi, koltuğa yapışmak felan anlayamazsınız. :D

Onun için Accent Era ile Megane arasında bir daha düşünün derim.

Yakıt olarakta kullandığımız araç 2006 model 230.000 kilometrede ve şehir içi atik kullanımda 25 kuruş civarında yakıyor.

Megane 2 faz 2 1.5 dci priveligie kullandık ve gerek donanım gerek çekiş gerek yol tutuş açısından olsun megane 2 den sonra eraya binmezsin bile

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı