Megane 2, Linea veya Accent Era ?

Hangisi?

• Oy verenlerin toplamı
    41
Taksi ticari araçtır kullanımına göre bir seçim yaparsın en ucuzunu ve en kârlısını tercih edersin. Accentlerin tercih edilme sebebide bu ucuz az yakan çok kaçan bir araç, yani takside çok kullanılması kötü olduğu anlamına gelmez.

Ayrıca bölgeye ve talebe göre de değişiyor ben e250' den, Passat'tan, Civic'ten taksi yapanıda gördüm. :)

Babam taksicidir ve accent era hakkında da hiç iyi düşünceleri yoktur. Ben de araba araştırırken accent era'yı sormuştum ve bana o arabanın frenin iyi olmadığı ve bu yüzden sürekli kaza olduğunu söylemişti. :D

Babam taksicidir ve accent era hakkında da hiç iyi düşünceleri yoktur. Ben de araba araştırırken accent era'yı sormuştum ve bana o arabanın frenin iyi olmadığı ve bu yüzden sürekli kaza olduğunu söylemişti. :D

Frene asılınca duruyor yanlışınız var. Ama şöyle birşey de var frenler motor kadar güçlü degil, el freni çekikken rölantide gaza dokunmadan çok rahat ilerliyor. :D

Yok babam zaten onu kullanmıyor. Durakta araçlar hakkında filan konuşurken duymuştur herhalde.

Hani diyorlar ya kulaktan dolma bilgiye inanmayın diye işte tam bunun için. Frenlerin tutmaması gibi birşey söz konusu olamaz bile öyle birşey olsa araçlar geri toplatılırdı. Tamam Hyundai bir BMW, Audi, Mercedes felan değil ama kendi segmentinin kaliteli araçlarından. Veya biz ona fiyat/performans aracı diyelim.

Megan 2 ler megan 1 ler kadar dayanıklı ve güvenli bir araç değil volvo ile megan 1 çarpışma videosu var izleyin ondan ziyade accent era hakkında tamirci arkaşımla konuşmuştum İstanbul da bu arabalar 1.500.000 km yapıyor ve banamısın demiyor diye duydum hatta bunların ölülerini 5 6 araç şeklinde alıp adam yapıp tekrar sattıklarını duydum piyasası uygun konforlu ve atik bir araba ben bile accent era düşünüyorum 1 seneye kadar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı