Moderatörler adil mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

YamukAdam

Hectopat
Makaleler
4
Sabah 5'te falan yeni yeni konular onaylanıyordu. Bir tane konu 3 dakika içinde listede gözüktü. Moderatörler kişileri sevip sevmediğine bakıyor gibime geldi. Adil misiniz?

Belirli saatlerde moderatör olmadığından dolayı çevrim içi moderatör varsa kendi isteğine göre belirli konuları onaylayabilir. O saatlerde herhangi bir zorunlulukları yok. Yazım hatası olmayan veya kısa konuları onaylayabilerler örneğin. İsterlerse cevaplayabilirler de fakat zorunda değiller.

Aktif moderatörlerin bulunması gereken saatlerde tüm konular sırayla onaylanıyor.

Sabah 5'te falan yeni yeni konular onaylanıyordu. Bir tane konu 3 dakika içinde listede gözüktü. Moderatörler kişileri sevip sevmediğine bakıyor gibime geldi. Adil misiniz?
Onaylamaları hızlı da bir de tartıştığım kişiyle haklı olduğuma rağmen bana ceza yazmasalar daha iyi olacak.

Moderatörler bence gayet adil. Raporluyorum ve hemen raporu uyguluyorlar. Rapor sisteminden bir şey sorduğumuda hemen cevap veriyorlar. Ayrıca bir kere yabancı link paylaşmıştım. Forumda yasakmış. Moderatör ceza vermek yerine 0 puanlık uyarı verdi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı