Moderatörler adil mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Raporlarım diye bir sayfa olmalı. Tüm raporlarımızı, hangi aşamalardan geçtiği ve rapor sonucunu infografikler ile görebilmeliyiz.
Hocam güzel fikir, sanki sizin birkaç kez öneri üzerine konu açtığınıza hatırlıyorum. Bence bunun üzerine de açmalısınız.

Bence değiller.

TP yalakaları hocam bunlar. Orada da gayet güzel ortam falan var. İlk kullandığım forum sitesi orasıydı ban yedim.
Yalaka aynen kardeşim aynen. Sana mı soracağım kimi öveceğimi, ortamı sevmiyorum.
Ara bakayım orada insanimsi diye biri.
Hesabımın şifresini unuttum ve sonra buraya geçtim, bu sene tekrar hesap açtım ve ortamı beğenmedim.
En teknik forum burası.
@377619

Konu onaylama konusunda bir sıkıntı yok geceleyin aktif olan yetkili yoksa mecbur sabahı beklersin. Ama ceza vb. konularda adil olduklarını düşünmüyorum.

Bazen hatalı karar vermiş olabilirler kişiye göre değişir, valla ilk zamanlar yaptığım hatalar ufak olsa da hatta bazı yediğim cezalar yanlış gelse de bana çok takmıyorum, hata yapmış bile olsalar bu konuda en azından başlık açıp tartışmaya açıyorum yanlışları var ise düzeltiyorlar şahsen hayatta mod olmak istemezdim zor iş ama adiller bence yani çifte standart olduğunu düşünmüyorum.

Moderatörler insan. Robot değil. 🤖.

Sabah 5'te falan yeni yeni konular onaylanıyordu. Bir tane konu 3 dakika içinde listede gözüktü. Moderatörler kişileri sevip sevmediğine bakıyor gibime geldi. Adil misiniz?

Adil değiller. Özellikle biri kendi menfaati için bir konumu onaylamamıştı. Onaylanmaması için sebep de yoktu.

Bir tanesinin bana takmış olması dışında bir sorun göremiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı