Moderatörler adil mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Herkes de taktı şu moderasyona yahu.
Ne etti size moderasyon cidden merak ediyorum.
Adam geliyor neden banlasınız diyor moderasyon başka forumdan attığı sosyale küfür mesajını atıyor.
Biri konu onaylanmıyor diyor konuda küfür çıkıyor.
Biri küfürlü mesajı küfürsüze değiştiriyor, ban yiyince ekşiye atıyor.
Ne işi anlamadım arkadaş.
(Eğer bunlardan birini yapmadıysanız bu örnekler size değildir, üstünüze alınmayın)
Evet sertler ama sert olmasalar burası da SDN gibi olacak.

Bugüne kadar raporladığım mesajlardan sadece biri için geri dönüş aldım. Raporlarımın durumunu bilmemek bence bir eksi.
Raporlarım diye bir sayfa olmalı. Tüm raporlarımızı, hangi aşamalardan geçtiği ve rapor sonucunu infografikler ile görebilmeliyiz.

Raporlarım diye bir sayfa olmalı. Tüm raporlarımızı, hangi aşamalardan geçtiği ve rapor sonucunu infografikler ile görebilmeliyiz.
Al sana eleştri işte, en mantıklısından :D.
Ama bunu cidden isterim, konu dışında açıp beni etiketler misin :D.
Oylama iyi olur :D

Ben moderatörken kendi denetim zamanım olmayan ama yoğun olan zamanlarda hızlıca göz atıp düzgünce açılmış konuları onaylıyordum. Çünkü diğerlerini düzeltirken kanser oluyorsun.
Denetim saati dışında yaptıkları moderatörden moderatöre değişir. Sorunun cevabı hem buna hem de adil tanımına göre değişir.

Adil değil. İkinci el bölümünden alıcı olmadığım için tartışmaya katılma, daha doğrusu yanlışı düzeltmek adına yazdığım mesajlar silinip, 1 ay yasak yedim. Ancak benim bir mesaj üstünde duran arkadaşa hiçbir ceza verilmemiş. Mesajları da silinmemiş. Ayrıca ben gereksiz mesaj yazdıysam o arkadaşın mesajına herhangi bir tabir bile bulamazsınız.

Ben moderatörken kendi denetim zamanım olmayan ama yoğun olan zamanlarda hızlıca göz atıp düzgünce açılmış konuları onaylıyordum. Çünkü diğerlerini düzeltirken kanser oluyorsun.
Denetim saati dışında yaptıkları moderatörden moderatöre değişir. Sorunun cevabı hem buna hem de adil tanımına göre değişir.
Hocam Arapça gibi başlık yazıyorlar, sonuna kadar haklısınız.
Açıkçası öyle bir yer gördüğümde cevap yazmıyorum zaten.
Sadece meraktan soruyorum. SDN’de ne var?
Yazım katliamı sonucu anlaşılamama ve yazım kuralları olmaması sonucu yaş kitlesinin sıfıra inmesiyle bilgisiz herlesin dalması.
Kurallar da gevşek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı