MSI mı Monster mı?

Hangisini tercih ederdiniz?

• Msi i5 10300H - 1650

Oy: 11 19,0%
  • Monster i7 10750H - 1650 Ti

Oy: 47 81,0%

• Oy verenlerin toplamı
    58
Zamanında Samsung, Packard Bell, Pavilion g6(soba),Lenovo laptopları fazlasıyla kullandım. Packard Bell aşırı dandikti plastik malzemesine kurutma makinesi tutsan eriyebilir dersiniz görünce keza Pavilion G6 kendisi tam bir soba odayı ısıtırdı tek başına fakat hiçbirinin başına bir şey gelmedi. Senin önceliğin performans olsun 3-5 derece fazla ile laptop erimez. Üzerinde tepineceksen karışamam ama Allah aşkına arabada olsa kalite farkını anlarım laptopta ne yapacaksın.

Senin önceliğin performans olsun, 3-5 derece fazla ile laptop erimez.

Üzerinde tepineceksen karışamam ama Allah aşkına, arabada olsa kalite farkını anlarım. Laptopta ne yapacaksın?
Laptop taşıma amaçlı olduğuna göre taşınacak demektir alınan cihaz. Darbe alması muhtemel. Plastik kalitesi bu yüzden önemli.

Soğutma performansının kötü olması plastiğü eritmese de throttling denen bir şey var hani. Ayrıca GPU gibi bileşenler lehimle anakartla birleşik olduğu için, yüksek sıcaklık onlar için de iyi değil.

Ek olarak kalite derken kastettiğimiz tek şey plastik değil. Bütün bileşenler.

Laptop taşıma amaçlı olduğuna göre taşınacak demektir alınan cihaz. Darbe alması muhtemel. Plastik kalitesi bu yüzden önemli.

Soğutma performansının kötü olması plastiğü eritmese de throttling denen bir şey var hani.

Ek olarak kalite derken kastettiğimiz tek şey plastik değil. Bütün bileşenler.

Lenovo laptopu bel yüksekliğinden asfalta düşürmüşlüğüm var benim dikkatsizliğim Allah'a şükür bir şey olmadı. Monster plastik mi kullanıyor bilmiyorum fakat 2'sinin arasında devasa fark olacağını sanmam. Genel olarak 10. nesil mobil işlemciler ısınıyor, buna göre de laptoplar 120 dereceye kadar dayanıyor söylenen.

Zamanında Samsung, Packard Bell, Pavilion g6(soba),Lenovo laptopları fazlasıyla kullandım. Packard Bell aşırı dandikti plastik malzemesine kurutma makinesi tutsan eriyebilir dersiniz görünce keza Pavilion G6 kendisi tam bir soba odayı ısıtırdı tek başına fakat hiçbirinin başına bir şey gelmedi. Senin önceliğin performans olsun 3-5 derece fazla ile laptop erimez. Üzerinde tepineceksen karışamam ama Allah aşkına arabada olsa kalite farkını anlarım laptopta ne yapacaksın.
Gideyim Casper alayım o zaman dediğin şeye bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı