Nintendo Switch Lite vs PS Vita

Ahmsef

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Kendime ucuz 2000-3500 arası el konsolu bakıyorum. Genelde GTA, Minecraft gibi oyunları oynamayı düşünüyorum. İnternette pek PS Vita ve Switch Lite bulamadım. Hangi cihaz daha iyidir ve nereden alabilirim?

Tabii ki Switch Lite, PS Vita 12 yıllık ve çoktan tarihe karışan bir konsol. Ha eski orijinal Vita oyunlarını oynamak istiyorum derseniz o ayrı.

Switch Lite tabii ki. Daha yeni, modern, güçlü ve destek alan bir konsol.

Ne oynayacağınıza bağlı. Daha retro ve emulator ile eski oyunlar için vita öneririm. Daha yeni ve açık bir kütüphaneye sahip olduğu için Switch Lite.

Kanka PS4'üm ve PS oyunlarını sevdiğimden almak istedim ve Switch Lite OLED değil sanırım.

Vitanın fat yani 1000 modeli sadece OLED ama Switch IPS LCD panel. Bütçen varsa Switch OLED alabilirsin çünkü bir tek onda OLED panel var ve 8.000 liraya alabilirsiniz sıfır olarak.

Vitanın fat yani 1000 modeli sadece OLED ama Switch IPS LCD panel. Bütçen varsa Switch OLED alabilirsin çünkü bir tek onda OLED panel var ve 8.000 liraya alabilirsiniz sıfır olarak.

Kanka küçük God of War 3 gibi eski oyunları okulda dışarıda oynamak için alıyorum. Zelda'yı zaten PC'de oynardım çoktan istesem. Ki Switch Lite bütçemi aşıyor gibi

Kanka küçük God of War 3 gibi eski oyunları okulda dışarıda oynamak için alıyorum. Zelda'yı zaten PC'de oynardım çoktan istesem. Ki Switch Lite bütçemi aşıyor gibi.

GoW 3 vitada yok. Vita 2. el olarak alınabilir ama alacaksanız Slim yani 2000 modelini alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı