PS Vita vs Nintendo Switch

Şu anki PS Vita'ların hepsi 2. el. Cihazın üretimi Sony tarafından eski zamanda tamamen durduruldu şu an tüm dünyada sadece 2 el PS Vita var. Ben öyle biliyorum.

Attığın yerlerde 2. el satıyor. Satı siteden al geç.

Bende hem PSVita slim hem de Nintendo switch v1 cfw ;

Ben kişisel olarak vitayı çok seviyorum taşınabilir ve diğer cihazlara göre çok güzel duruyor ele oturuyor cebe sığıyor, çok pratik. Tüm retro oyunları mevcut, çok fazla emulator var. PS1, PSP, Dreamcast, SNES, N64 .. vb. biraz beklentiyle alakalı çözünürlüğe takılmam diyorsan 540p bir çözünürlükle yaşarım pixel art çok hoşuma gidiyor, eski android oyunların portlarıda geliyor. güzel bir komunitesi var. fifa, cod, killzone, gow, persona 4, psp de dünya oyun var.

Nintendo Switch tarafında ise alacaksan kırılmış almanı tavsiye ederim, lite alınabilir. çip taktırılabilir. ama alacaksan kesinlikle kırılmış almalısın bende v1 olduğu için direk yazılım ile kırılıyor. grafikleri vitaya oranlara çok iyi ps4 oranlar kötü ama çok takılmıyorsun fifa, nba, doom gibi oyunlar var exclusivelerin meraklısı değilsen biraz anlamsız oluyor Zelda, mario, kirby senin için bir şey ifade etmiyorsa alma, çok iyi oyunlar bu arada. Ben ek olarak v1 olduğu için android de kurdum aynı sd karta geforce now, xcloud falanda kullanıyorum switch üzerinden.

Bende hem PS Vita Slim hem de Nintendo Switch V1 CFW;

Ben kişisel olarak vitayı çok seviyorum taşınabilir ve diğer cihazlara göre çok güzel duruyor ele oturuyor cebe sığıyor, çok pratik. Tüm retro oyunları mevcut, çok fazla emulator var. PS1, PSP, Dreamcast, snes, N64. vb. biraz beklentiyle alakalı çözünürlüğe takılmam diyorsan 540p bir çözünürlükle yaşarım pixel art çok hoşuma gidiyor, eski Android oyunların portları da geliyor. Güzel bir komunitesi var. FIFA, CoD, killzone, GoW, Persona 4, PSP de dünya oyun var.

Nintendo Switch tarafında ise alacaksan kırılmış almanı tavsiye ederim, Lite alınabilir. Çip taktırılabilir. Ama alacaksan kesinlikle kırılmış almalısın bende V1 olduğu için direk yazılım ile kırılıyor. Grafikleri vitaya oranlara çok iyi PS4 oranlar kötü ama çok takılmıyorsun FIFA, NBA, Doom gibi oyunlar var exclusivelerin meraklısı değilsen biraz anlamsız oluyor Zelda, mario, Kirby senin için bir şey ifade etmiyorsa alma, çok iyi oyunlar bu arada. Ben ek olarak V1 olduğu için Android de kurdum aynı SD karta GeForce NOW, xCloud falanda kullanıyorum Switch üzerinden.

Günümüzde vita fiyatlari başına almış gidiyor. 2 ya da 3 sene evvel 400 TL olan cihazı şu an 10k ya satan var (bugün karşılaştım) yani ben kafaya taktım o cihazı alacağım, Nintendo'dan vazgeçtim zaten ama şu vita konusunda iyi bir araştırma yapmama rağmen hala pek emin olamıyorum. Ben bugün ya da yarın Slim model bir PS Vita almaya karar versem. Çiziksiz, güzel durumda, kırılmış(pek önemli değil kendim de kırabilirim), ekipmanlı gibi gibi. Özellikte olanı nereden bulabilirim şu an 3200 civarı arıyorum ama çoğu 4K yada 5k değerinde satıyor. Keşke eskiden bu kadar fiyat artışı olacağını bilseydim daha erken alırdım, acaba daha yükselir mi fiyatı? Emin de olamıyorum.. fiyatı düşer mi.. düşmez mi... (Düşmeyeceği Kesin..)

Günümüzde vita fiyatlari başına almış gidiyor. 2 ya da 3 sene evvel 400 TL olan cihazı şu an 10k ya satan var (bugün karşılaştım) yani ben kafaya taktım o cihazı alacağım, Nintendo'dan vazgeçtim zaten ama şu vita konusunda iyi bir araştırma yapmama rağmen hala pek emin olamıyorum. Ben bugün ya da yarın Slim model bir PS Vita almaya karar versem. Çiziksiz, güzel durumda, kırılmış(pek önemli değil kendim de kırabilirim), ekipmanlı gibi gibi. Özellikte olanı nereden bulabilirim şu an 3200 civarı arıyorum ama çoğu 4K yada 5k değerinde satıyor. Keşke eskiden bu kadar fiyat artışı olacağını bilseydim daha erken alırdım, acaba daha yükselir mi fiyatı? Emin de olamıyorum.. fiyatı düşer mi.. düşmez mi... (Düşmeyeceği Kesin..)

Eğer tum vita incelemelerine baktin oyunlarinin nasil gozuktugunu biliyor ve yine de almak istiyorum diyorsan bence hemen al evet biliyorum zamaninda 400 liraydi evet kimse almiyordu bende zamaninda alsammi 500 tl verilir mi diye soruyordum sonra ben 1000 tl ye aldim. 3.5-4 bin tl arasi temiz cihaz bulursan al gec tum parcalar aliexpress de var gerekirse degistirirsin kirma islemi 5 dk. Aksesuarları bosver sadece makinayi al oyle ucuz oluyorsa sarj zaten slimde micro usb. Hemen al begnemezsen satarsin ama ucuzlamaz

Geri
Yukarı