PS Vita mı Nintendo Switch mi?

talattalha

Centipat
Yer
ANKARA/BARTIN
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP VICTUS 16 R0052NT
RTX 4050
i5-13500H
16GB RAM
Meslek
Öğrenci
Merhaba, ben yakınlarda el konsolu alacağım. Tam olarak vita ile Switch arasında kaldım. Ne alacağıma karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim bir de Switch oyunları pek ilgimi çekmiyor mario, Pokemon falan şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben yakınlarda el konsolu alacağım. Tam olarak vita ile Switch arasında kaldım. Ne alacağıma karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim bir de Switch oyunları pek ilgimi çekmiyor mario, Pokemon falan şimdiden teşekkürler.
Bütçen fazla değil ise switch çok zahmetli vita öneririm.

Switch benim de ilgimi çekmiyor ancak hem sürümü güncel hem de güncel oyunlardan faydalınıyor.
PS Vita'ya destek kesildi diye biliyorum bende de var bir tane ilk çıkanından yüzüne bile bakmıyorum çünkü hem oyun yok oynanacak hem de güncelleme yok o yüzden Switch tercih edilebilir. (Switch tercih edeceksinizde maliyetli olduğunu göz önünde bulundurun oyunları pahalıdır)

Switch benim de ilgimi çekmiyor ancak hem sürümü güncel hem de güncel oyunlardan faydalınıyor.
PS Vita'ya destek kesildi diye biliyorum bende de var bir tane ilk çıkanından yüzüne bile bakmıyorum çünkü hem oyun yok oynanacak hem de güncelleme yok o yüzden Switch tercih edilebilir. (Switch tercih edeceksinizde maliyetli olduğunu göz önünde bulundurun oyunları pahalıdır)

Bütçe tarafından sıkıntı yok benim için sunduğu oyunlar önemli.

İkisi de temelinde el konsolu olsa da birbirinden çok farklı konsollar. Switch'e çıkan oyun tarzları daha farklı o oyunları seviyorsan Switch alabilirsin fakat Switch oyunları ve kendisi vitaya göre çok masraflı fakat Switch hala destek almaya devam ediyor. Vita eski bir konsol desteği kesildi. Ama daha ekonomik Switch'e göre. Ayrıca kırdırma seçeneğiniz de var destek amaçlı söylemiyorum ama çok kırdıran var. Çünkü vitaya destek kesilmiş olsa da modcular vitaya oyun portlamaya devam ediyor. Özetleyecek olursak bütçeniz varsa ve Switch oyunları seviyorsanız Switch, yoksa vita.

Geri
Yukarı