PS Vita vs Nintendo Switch

@Can_Shelby Deck el konsolu için çok güzel bir cihaz ama dediğiniz gibi fiyatı değer mi tartışılır. PS Vita, PSP alırsanız aksiyon anlamında gayet tatmin edici oyunlar bulunuyor ama aynı şeyi grafikler için söyleyemem. Çıktıkları döneme göre iyi grafikleri var, şu an da oynanmayacak kadar kötü değil oynanabiliyor. Şahsen PS tarafını tercih ederdim, oyunlarına bakıp ona göre karar vermenizi tavsiye ederim. Kırık bir PSP ile her türden oyun oynayabilirsiniz. Özellikle Silent Hill, Wolverine, GoW, Dante's Inferno gibi oyunları tavsiye ederim. 🙂

2 cihazda gayet güzel ama Switch oyunları gereksiz pahalı. Oyunlara verecek paranız yoksa PS Vita alın.

Yani para var da.. Switch de alacak pek oyun yok gibi ( bana göre) bir mk 11 var güzel olarak.. Mario oyunları var.. Kirpi Sonic oyunu var. Başka güzel oyun bulamadım ben.

Yani para var da. Switch de alacak pek oyun yok gibi ( bana göre) bir mk 11 var güzel olarak. Mario oyunları var. Kirpi Sonic oyunu var. Başka güzel oyun bulamadım ben.

Zelda, Pokemon, mario ve smash bros serisi var ama bu oyunların fiyatları dudak uçuklatıyor. Bana kalırsa temiz bir PS Vita alın.

@Can_Shelby deck el konsolu için çok güzel bir cihaz ama dediğiniz gibi fiyatı değer mi tartışılır? PS Vita, PSP alırsanız aksiyon anlamında gayet tatmin edici oyunlar bulunuyor ama aynı şeyi grafikler için söyleyemem. Çıktıkları döneme göre iyi grafikleri var, şu an da oynanmayacak kadar kötü değil oynanabiliyor. Şahsen PS tarafını tercih ederdim, oyunlarına bakıp ona göre karar vermenizi tavsiye ederim. Kırık bir PSP ile her türden oyun oynayabilirsiniz. Özellikle Silent Hill, Wolverine, GoW, dante's Inferno gibi oyunları tavsiye ederim. 🙂

Vita da PSP de oynanabiliyordu sanırım. O yönden avantajlı, acaba fiyatı daha artar mı? Belki 4 ay sonra 10k olur fiyatı😅

Zelda, Pokemon, mario ve smash bros serisi var ama bu oyunların fiyatları dudak uçuklatıyor. Bana kalırsa temiz bir PS Vita alın.
Oyunlarda pek aksiyon yok

Vita da PSP de oynanabiliyordu sanırım. O yönden avantajlı, acaba fiyatı daha artar mı? Belki 4 ay sonra 10k olur fiyatı😅

Oyunlarda pek aksiyon yok.

PS Vita emulator ve port oyun desteği bakımından oldukça geniş bir kütüphaneye sahip.

PS Vita emulator ve port oyun desteği bakımından oldukça geniş bir kütüphaneye sahip.

Evet ama cihaz 2011 yapımı. Aldığımda en az 10 yaşında olacak sanırım ama yine de almaya değer. Ever, kararım kesin artık. Vita alacağım. Bir de bu vitalarda fat ile Slim modeli var hangisinin daha iyi olduğu hakkında bir bilgin var mı?

Evet ama cihaz 2011 yapımı. Aldığımda en az 10 yaşında olacak sanırım ama yine de almaya değer. Ever, kararım kesin artık. Vita alacağım. Bir de bu vitalarda fat ile Slim modeli var hangisinin daha iyi olduğu hakkında bir bilgin var mı?

Fat kasa ekran ve malzeme kalitesi olarak kesinlikle çok daha iyi bir model fakat ben Slim kasayı tercih ederim. Daha zarif ve şarjı biraz daha iyi gidiyor.

Fat kasa ekran ve malzeme kalitesi olarak kesinlikle çok daha iyi bir model fakat ben Slim kasayı tercih ederim. Daha zarif ve şarjı biraz daha iyi gidiyor.

Sence PS Vita'nin fiyatı düşer mi? Şu an 7 ya da 8 bin TL. 3 ay önce sanırım 3 ya da 4 bin TL di... Keske o zaman alsaydık.

Sence PS Vita'nin fiyatı düşer mi? Şu an 7 ya da 8 bin TL. 3 ay önce sanırım 3 ya da 4 bin TL di... Keske o zaman alsaydık.

O kadar olması imkansız.

3-4K arasında var şu an.

Yeni konular

Geri
Yukarı