Nitro 5 AN515-57 NH.QELEY.004 boşta yavaşlıyor

Makaleler
1
Daha fazla  
Boşta işlemcim %0-%10 arası gidip geliyor. RAM'lerim ise %60-%50 arası gidip geliyor. Cihaz: Nitro 5 AN515-57 NH.QELEY.004. Bazen oyun oynarken gidiyor görev yöneticisine baktığımda bir şey değişmiyor anormal bir kullanım olmuyor. NitroSense'de de her şey normal. Ne oluyor bu bilgisayara? Yeniden başlatınca da birden kapanıyor ve yeniden açmam gerekiyor. Korsan oyun indirmedim indirmem. Malwarebytes ve Windows Defenser bir şey bulamadı. Yardım edin, ne var bu alette? RAM mi az geliyor, arttırayım mı? Oyun oynarken bozulunca, RAM kullanımı %100 olunca gidiyor sanırım. Arkada çok uygulama açık değil. En fazla RAM kullanan şey GeForce Experience, 106 MB kullanıyor o kadar. Adını sanını bilmediğim uygulama açık da değil arkada. Ne oluyor bu alete, yardım edin? Şimdi NitroSense'ten baktım, az önce işlemci %100 görmüş ama nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
Boşta işlemcim %0-%10 arası gidip geliyor. RAM'lerim ise %60-%50 arası gidip geliyor. Cihaz: Nitro 5 AN515-57 nh. Qeley.004. bazen oyun oynarken gidiyor görev yöneticisine baktığımda bir şey değişmiyor anormal bir kullanım olmuyor. NitroSense'de de her şey normal. Ne oluyor bu bilgisayara? Yeniden başlatınca da birden kapanıyor ve yeniden açmam gerekiyor. Korsan oyun indirmedim indirmem. Malwarebytes ve Windows defenser bir şey bulamadı. Yardım edin, ne var bu alette? RAM mi az geliyor, arttırayım mı? Oyun oynarken bozulunca, RAM kullanımı %100 olunca gidiyor sanırım. Arkada çok uygulama açık değil. En fazla RAM kullanan şey GeForce Experience, 106 MB kullanıyor o kadar. Adını sanını bilmediğim uygulama açık da değil arkada. Ne oluyor bu alete, yardım edin? Şimdi NitroSense'ten baktım, az önce işlemci %100 görmüş ama nasıl?

RAM'iniz kaç GB ve hangi oyunları oynuyorsunuz?

Normal Minecraft oynarken gidiyor GTA 5'dir falan gayet normak oluyor. RAM 8 GB. İlginç şekilde fanları maxa alınca düzeliyor.
minecraft modlu mu ?

Normal Minecraft oynarken gidiyor GTA 5'dir falan gayet normak oluyor. RAM 8 GB. İlginç şekilde fanları maxa alınca düzeliyor.
Bilgisayarı aldıktan sonra hiç termal macununu değiştirdin mi ?
Bilgisayarın çok ısınıyorsa oyunlarda donma olabilir . Oyun oynarken aldığın sıcaklık değerleri neler ?

Geri
Yukarı