Çözüldü NVIDIA Denetim Masası gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sweezy

Decapat
Daha fazla  
YouTube'da birkaç videosunu izledim düzeltmek için fakat ekran kartının sürücüsünü silip yükleyin diyor. Öyle yaparsam bilgilerimi flash belleğe kaydetmem gerekir mi? Ayrıca ekran kartımın sürücüsünü (920M) yüklemeye çalıştım ama yüklenmedi ne yapmam gerek?

Çözüm
Msconfig>hizmetler>tüm Microsoft hizmetlerini gizle>NVIDIA hizmetleri kapalıysa açın hepsini bende de öyle olmuştu belki sizde de düzelir.
YouTube'da birkaç videosunu izledim düzeltmek için fakat ekran kartının sürücüsünü silip yükleyin diyor. Öyle yaparsam bilgilerimi flash belleğe kaydetmem gerekir mi? Ayrıca ekran kartımın sürücüsünü (920M) yüklemeye çalıştım ama yüklenmedi ne yapmam gerek?

Ekran kartı sürücüsünü DDU ile safe modda silin sonra en güncel sürücüleri yükleyin.

Eğer NVIDIA installer cant continue hatası alırsanız aygıt yöneticisine girip görünüm kısmından gizli aygıtları gösteri açıp görüntü bağdaştırıcılarına bakın ekran kartınız hafif transparan gözüküyorsa sağ tık yapıp aktif edin.

DDU ile kaldırın ve aygıt yöneticisinde temel görüntü bağdaştırıcısına sağ tıklayın ve cihazdan kaldır deyin. Daha sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın. Not: İşlemleri yapmadan önce Windows otomatik sürücü güncellemesi açık olmalıdır. Kurulamazsa NVIDIA'nın sitesinde otomatik algılayan yazılım ile bulabilirsiniz. Ayrıca bu işlem hiçbir kişisel dosyalarınıza zarar vermez. İsterseniz sistem geri yükleme ile yedek alabilirsiniz.

Ekran kartı sürücüsünü DDU ile safe modda silin sonra en güncel sürücüleri yükleyin.

Eğer NVIDIA installer cant continue hatası alırsanız aygıt yöneticisine girip görünüm kısmından gizli aygıtları gösteri açıp görüntü bağdaştırıcılarına bakın ekran kartınız hafif transparan gözüküyorsa sağ tık yapıp aktif edin.
hayır almıyorum nvidianın sitesinden yükle tuşuna basıyorum yükleme gelmiyor

Hayır almıyorum NVIDIA'nın sitesinden yükle tuşuna basıyorum yükleme gelmiyor.

Buradan GeForce 900M notebooks kısmını seçip Windows sisteminize göre seçin en son WHQL sürümünü indirin. Olmazsa GeForce Experience uygulamasını indirip oradan drivers kısmına girip indirin.

Yeni konular

Geri
Yukarı