Nvidia Güncellemeden Sonra Denetim Masası Gözükmüyor

oldiscool35

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ekran kartı modelim 920MX, son güncelleme olan 387.92 sürücüsünü kuruyorum fakat masaüstüne gelip sağ tık yaptığımda "Nvidia denetim masası" seçeneğini göremiyorum.

Aynı zamanda aşağıda vereceğim görsellerde de görüldüğü gibi GeForce Experience güncelleme yaptığımı görmüyor sürekli aynı güncellemeyi önüme getiriyor ve Aygıt Yöneticisinden de ekran kartıyla ilgili hata alıyorum.

Bir önceki sürüm olan 358.96'da sorun yoktu. Dün gece akşam 7'den beri uğraşıyorum sizin önerilerinizi de öğrenmek istiyorum yoksa en son çare format atacağım.

1.JPG
2.JPG

Çözüm bulabildin mi? Ben de aynı hatayı alıyorum. Ekran kartım 940mMX.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır dostum maalesef çözemedim. En son çare format attım yine de çözülmedi. Şu an 385.96 sürümünü kullanıyorum.

Arkadaşlar ekran kartı modelim 920MX, son güncelleme olan 387.92 sürücüsünü kuruyorum fakat masaüstüne gelip sağ tık yaptığımda "Nvidia denetim masası" seçeneğini göremiyorum.

Aynı zamanda aşağıda vereceğim görsellerde de görüldüğü gibi GeForce Experience güncelleme yaptığımı görmüyor sürekli aynı güncellemeyi önüme getiriyor ve Aygıt Yöneticisinden de ekran kartıyla ilgili hata alıyorum.

Bir önceki sürüm olan 358.96'da sorun yoktu. Dün gece akşam 7'den beri uğraşıyorum sizin önerilerinizi de öğrenmek istiyorum yoksa en son çare format atacağım.

Eki Görüntüle 262800 Eki Görüntüle 262801
Nvidia Sürücüsünü kaldırıp resmi sitesinden yeniden indirip kurmayı dene düzelmesi gerekir.

Nvidia Sürücüsünü kaldırıp resmi sitesinden yeniden indirip kurmayı dene düzelmesi gerekir.

2 3 kez denedim. İlk önce program ekle kaldır kısmından tüm nvidia sürücülerini kaldırdım ardından güncel sürücüyü kurdum olmadı. Daha sonra DDU ile tüm sürücüleri kaldırdım tekrar güncel sürücüyü kurdum yine olmadı.

Bazen son çıkan sürücüde bug olabiliyor. Bir öncekini deneyin.

Güncel sürücülerde bildirim simgeleri çıkartıldı güncelleme notlarını ve sosyali iyi takip etseniz bilirdiniz.

Tam olarak anlamadım. Sorunum güncel sürücüyle; yüklediğim zaman NVIDIA Denetim Masası kayboluyor ve Aygıt Yöneticisi Windows 43 hatası veriyor. Şuan eski sürücüyü kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı