Nvidia Güncellemeden Sonra Denetim Masası Gözükmüyor

Nvidia'nın 388.00 sürümü 23 Ekim de geldi. Ben güncelledim tekrar aynı hatayı verdi sende de öyle mi?
edit:Geforce Experince üzerinden de güncelledim olmadı. Sürücüyü nvidia'nın sitesinden indirip kurdum yine olmadı .

Geforce Experince üzerinden özel kurulumu seçip, en altta çıkan temiz kurulum seçeneği ile deneyin, bende düzeldi.

Intel sürücüsü ile Nvidia sürücüsünü rehberde ki gibi kaldırdım ve tekrar temiz kurulum yaptım. Intel sürücüsü düzgün bir şekilde yüklendi (zaten bir sorun yoktu) ama Nvidia sürücüsünde sorun halen devam etmekte. Aygıt yöneticisinden sürücü yazılımını sıfırlayıp, Nvidia'nın eski sürümü olan 385.69 sürümünü yükledim.

Aramaya Hizmetler yazın, ardından Nvidia Display Container kısmına gelip sağ tıklayıp başlat kısmını seçin. Şimdi masaüstünde görünüyor olması lazım. Yine aynı yerde sağa tıklayarak özelliklerine girip oturum açma seçeneğinden hizmetin masaüstü ile etkileşimine izin ver seçeneğini seçin. Yeniden yüklemelere falan gerek kalmadan güncel sürücü ile kullanılıyor. Eğer sorun tekrarlarsa klasörün nerede olduğunu biliyoruz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı