Nvidia Güncellemeden Sonra Denetim Masası Gözükmüyor

Bende eski sürücü diye bir şey yazmadım zaten. Güncel sürücülerde bildirim ikonları çıkartıldı diyorum. Bunun neresi anlaşılmadı? Aygıt yöneticisindeki sorunun konu dışı bir sorun.
İkon mevzusunu neden karıştırdın onu anlamamıştım. Peki sorun yok, çözüm de yok gibi gözüküyor internette paylaşılan tüm çözümleri denedim yeni sürücü bekleyeceğim bi kaç ay. Teşekkürler

GTX1060 ve GT730M'li iki ayrı üründe son sürümü kullanıyorum ve bir sorun çıkmadı. MX serisi kartlarda bir sıkıntı olmuş olabilir belki. Ayrıca denetim masası seçeneği de olduğu yerde duruyor. Sürücüleri ve GeForce Experience'ı kaldırıp, sonra GeForce Experience'ı tekrardan yükleyip güncellemeyi onun üzerinden yapmayı denedin mi? Bu arada silip tekrar yüklemeden önce CCleaner'ın son sürümü ile hata ayıklama da yardımcı olabilir.

Son düzenleme:
GTX1060 ve GT730M'li iki ayrı üründe son sürümü kullanıyorum ve bir sorun çıkmadı. MX serisi kartlarda bir sıkıntı olmuş olabilir belki. Ayrıca denetim masası seçeneği de olduğu yerde duruyor. Sürücüleri ve GeForce Experience'ı kaldırıp, sonra GeForce Experience'ı tekrardan yükleyip güncellemeyi onun üzerinden yapmayı denedin mi? Bu arada silip tekrar yüklemeden önce CCleaner'ın son sürümü ile hata ayıklama da yardımcı olabilir.

Evet denedim. Nvidia Denetim Masası ne masaüstünde sağ tık menüsünde gözüküyor ne de kurulu olduğu klasördeki exe'den çalışıyor.

Bazı yerlerde voltajla alakalı sıkıntı olabileceği yazıyor. Adaptör ve bataryayı çıkartıp açma tuşuna bir süre basılı tutmak gibi çözümler yazıyor, bir dene istersen.

Bazı yerlerde voltajla alakalı sıkıntı olabileceği yazıyor. Adaptör ve bataryayı çıkartıp açma tuşuna bir süre basılı tutmak gibi çözümler yazıyor, bir dene istersen.
O çözümü görüp denemek istemiştim ancak şöyle bir sıkıntım var Lenovo Ideapad 310 modelinde batarya sökülmüyor. Ne yazık ki bu çözümü test edemiyorum.

Sizin sorunuz;
İkon mevzusunu neden karıştırdın onu anlamamıştım.
Arkadaşlar ekran kartı modelim 920MX, son güncelleme olan 387.92 sürücüsünü kuruyorum fakat masaüstüne gelip sağ tık yaptığımda "Nvidia denetim masası" seçeneğini göremiyorum.

Cevap:
Güncel sürücülerde bildirim simgeleri çıkartıldı güncelleme notlarını ve sosyali iyi takip etseniz bilirdiniz.

You understand?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı