Nvidia Denetim Masası Gözükmüyor ve Sürücü Kurulmuyor

DDU ile NVIDIA'nın tüm sürücülerini güvenli modda kaldırmanızı tavsiye ediyorum.

Tam olarak neyin eskisini kurmam gerekli? Nasıl kuracağım? Windows’u kastediyorsanız âlâkası olmayacağını düşünüyorum. @Atamyolundayız

DDU ile NVIDIA'nın tüm sürücülerini güvenli modda kaldırmanızı tavsiye ediyorum.

Bu yöntemi de başarıyla denedim fakat olumlu sonuç alamadım.
Windows eski sürücü kurmuş olabilir. DDU ile kaldırıp güncel sürücüyü yüklemeyi dene. Ayrıca sorun devam ederse donanım kimliklerini paylaş.

Dediğiniz gibi DDU ile daha önce kaldırmayı denemiştim, lâkin olumlu sonuç alamadım.

Sorun devam ettiğine göre donanım kimliklerimi paylaşmam gerekiyor. Fakat şöyle bir sorun var; Ayrıntılar > Özellik kısmından Hardware Ids seçeneği görünmüyor, dolayısıyla kimliklerimi öğrenemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
DDU ile kaldırdıktan sonra güncel sürücüyü dosyalarını bir klasöre çıkartıp aygıt yönetisicinden göstererek yüklemeyi dene.
Bunu denedikten sonra eğer hâla sürücü yüklenmiyorsa 391.35 sürücüsünü dene. Sorunun sebebi GT 720M'in Kepler ve Fermi sürümlerinin olması ve güncel sürücülerin Kepler sürüme göre hazırlanması. Konu sahibinde büyük ihtimalle Fermi mimarili sürüm var gibi görünüyor ve Fermi kartlara yüklenebilecek en güncel sürücü 391.35. Bu sorun aynı zamanda birçok GT 730 kullanıcısının da karşılaştığı bir sorun ve maalesef tek çözümü 391.35 sürücüsünü kullanmak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı