PS4 Kırıldı Mı?

TheNovaPunchers

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar internette bazı haberler gördüm PS4 kırılmış diye. Gerçekten kırıldı mı? MTX Key diye bir çip kullanmışlar. Vallaha öyleyse hemen gider bir PS4 alır kırdırırım.

Korsana destek vermiyoruz.

Bu daha çok teknik bir konu olarak ele alınabilir.

Araştırdım. Güvenilir kaynaklarda haberi yer almış. Lakin kesin bir şey demek zor. Öte yandan PS4 şimdiye kadar birden çok kez kırıldı fakat açıklar paylaşılmadı. Zaten x86 mimarisini kırmak CELL'e göre çok daha kolay olmalı bence. Ki öyle de olacak gibi...

Bu daha çok teknik bir konu olarak ele alınabilir.

Araştırdım. Güvenilir kaynaklarda haberi yer almış. Lakin kesin bir şey demek zor. Öte yandan PS4 şimdiye kadar birden çok kez kırıldı fakat açıklar paylaşılmadı. Zaten x86 mimarisini kırmak CELL'e göre çok daha kolay olmalı bence. Ki öyle de olacak gibi...
Sağolun Recep Bey.

Bilinmeyene yardımcı olmaktır evet lakin bir adam şunu nasıl çalabilirim derse sence ona yardım mı etmeliyiz? İşte senin yaptığın şuan bu. Bu oyunları nasıl çalabilirim diyorsun resmen.
Amerikan oyunları olmasa ben de alırım.

Bilinmeyene yardımcı olmaktır evet lakin bir adam şunu nasıl çalabilirim derse sence ona yardım mı etmeliyiz? İşte senin yaptığın şuan bu. Bu oyunları nasıl çalabilirim diyorsun resmen.
Sende amma ''titiz'' biriymişsin. Arkadaş ben nasıl indiririm mi diye sormuş korsan oyunları?

Kıranı Kırıyorlar. Milyonlarca dolar var bu işlerin içinde, oyun dünyası öyle sandığınız gibi pespembe günlük güneşlik değil mafya gibiler. PS3 kırıldı oyun satışları aşırı düştü oyun firmaları da artık korsana karşı ciddi adımlar atıyor. Birçok firma dev şirketler böyle olaylardan etkileniyor, milyonlarca dolar gidiyor. İzin verilmedikçe PS4 kırılmaz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı