R9 280x vs R9 285 vs Gtx 960

PCsever

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bu ay içerisinde yeni bir oyun bilgisayarı toplamayı düşünüyorum. Çok sık bilgisayar değiştiren biri değilim ve yeni bilgisayarımın beni uzun süre idare etmesini istiyorum. Bu ekran kartları arasında kaldım yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Bu ay içerisinde yeni bir oyun bilgisayarı toplamayı düşünüyorum. Çok sık bilgisayar değiştiren biri değilim ve yeni bilgisayarımın beni uzun süre idare etmesini istiyorum. Bu ekran kartları arasında kaldım yardım ederseniz sevinirim.
Uzun kullanım amaçlıysa GTX960 derim.

Performans açısında r9 280x bir tık önde ama eski uzun süren götürmesini istiyor isen gtx 960 seçebilirsin ama benim önerim 3-4 gün bekle amdnin yeni ekran kartları piyasada yerini alsın eskilerinin fiyatı düşsün.

Performans açısında r9 280x bir tık önde ama eski uzun süren götürmesini istiyor isen gtx 960 seçebilirsin ama benim önerim 3-4 gün bekle amdnin yeni ekran kartları piyasada yerini alsın eskilerinin fiyatı düşsün.
Fiyatlar bir süre daha düşmeyecek diye tahmin ediyorum. Daha stok durumu var.

1 Temmuza kadar Nvidia'nın GTX 960 ve GTX 750 ti modellerinde karnesini götürene %10 indirim var. GTX 960 tavsiye ederim böyle bir kampanya varkende kaçırma derim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı