Rampage SN-RW1 hala alınır mı?

Halo Dayı

Hectopat
Bu aralar kulaklık bakarken denk geldim tekrardan bu modele. Yıllardır piyasada var olan bir model ve bana niyeyse kalitesini hep korumuş gibi geliyor. Bu yüzden hala tercih edilir mi sizce? Sesi iyi ve kafamı çok yormayan, hafif bir kulak üstü model düşünüyorum. Başka fikriniz varsa fikirlere açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu aralar kulaklık bakarken denk geldim tekrardan bu modele. Yıllardır piyasada var olan bir model ve bana niyeyse kalitesini hep korumuş gibi geliyor. Bu yüzden hala tercih edilir mi sizce? Sesi iyi ve kafamı çok yormayan, hafif bir kulak üstü model düşünüyorum. Başka fikriniz varsa fikirlere açığım.
Akakçe de 1977 TL gözüküyor. Bu kulaklığa 1977tl değmez. Arctis nova 1 alın daha iyi.

Alınmaz hocam Arctis Nova 1 kullanıyorum tavsiye ederim

Anladım arkadaşlar teşekkürler fikirleriniz için. Sizce 2300e Cloud 2 alınır mı? Peki? Veya hafif diye Logitech G432 veya G335 bakılabilir mı?

2K TL var kafamda hocam. Cloud Core sizce tercih edilir mi ona da bakmıştım geçenlerde.

Biraz daha artarsan V2SE öneririm. Nays ile satın alırsan 200 TL iade alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı