Redmi Note 9T açılmıyor

Wieniss

Femtopat
Daha fazla  
Elimde Redmi Note 9T vard. I yaklaşık 30 dk önce Instagram'dan çıkıp telefonu rafa koydum, telefonu 5 dk önce elime aldığımda açılmadığını fark ettim. Çoğu taktiği uyguladım ses açma düğmesiyle Power tuşuna aynı anda basmak gibi olmadı. Düşmedi kırılmadı. Su falan almadı ne olmuş olabilir nasıl çözülür?

Elimde Redmi Note 9T vard. I yaklaşık 30 dk önce Instagram'dan çıkıp telefonu rafa koydum, telefonu 5 dk önce elime aldığımda açılmadığını fark ettim. Çoğu taktiği uyguladım ses açma düğmesiyle Power tuşuna aynı anda basmak gibi olmadı. Düşmedi kırılmadı. Su falan almadı ne olmuş olabilir nasıl çözülür?
Şarja takın, beklesin biraz.

Şarja koydunuz mu? Belki de anlık bir panikle şarja koymayı unutmuş olabilirsiniz.

Redmi Note 9S modelinde başıma geldi telefon aslında çalışıyor ama herhangi bir harekete cevap vermiyor. Telefonun şarjının bitmesini bekleyin nasıl anlarım derseniz şarja taktığınızda animasyon gelecektir. Beklemem derseniz arka kapağı pena benzeri bir cisimle tırnaklarını atlatıp açabilir bataryanın soketini söküp geri takıp deneyebilirsiniz.
Disassembly videosu linki:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu sorunun neden olduğuna gelirsek MUIU ROM'larda kilitlenme çok oluyor cihaz güç kaybedince resetlenmiş oluyor ve çoğu durumda düzeliyor.

Geri
Yukarı