RTX 4070 Ti Super Zotac veya Palit markasından alınır mı?

Bilinmeyen1

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, yakın bir zamanda NVIDIA'nın RTX 4070 Ti super modeli satışa çıkacak ve bunun hakkında, birkaç model hakkında sorum olacak. Öncelikle bildiğiz üzere NVIDIA'nın önermiş olduğu bir satış miktarı var bu kart için. Ama bunu satıcılar lansman, indirimli, kampanyalı fiyat olarak gösterip bu fiyatlardan çok az bir miktarda datışa çıkarıyorlar ve çabucak tükeniyor. Daha sonra ise piyasada absürt rakamlar baş gösteriyor. Bir de bu önerilen satış fiyatından çıkan kartlar 4070 Super'de olduğu gibi tahminim çift fanlı giriş seviyesinde modeller olacak tahminim. Bu yüzden benim sormak istediğim bu kartlar alınır mı? İleride sıcaklık konusunda üzme şansı var mı? Ben kendim Zotac veya Palit gibi çift fanlı ve bu marka ve modellerini kullanmadığım için tam bilmiyorum. Nasıl bir performans ile karşılaşacağım hakkında pek bir fikrim yok. Biraz Zotac markasını araştırdım, kullanıcılar genelde soğutma olarak pek iyi olmadığını söylüyor. 4070 Super veya 4000 serisinde bu markaların çift fanlı modelini kullananlar yardımcı olursa, karşılaştığı iyi veya kötü durumları yazarsa sevinirim. Bende ona göre ilk çıktığında önerilen fiyatlardan satan olursa tereddüt etmeden alabileyim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

4070 ti super çift fanlı olarak çıkacak mı ki ? Düz Ti modelinde bile yoktu diye hatırlıyorum

edit: şimdi araştırdım dual fan sadece Inno 3d markasında ve MSI ventus modelinde görünüyor. Soğutmaları ne durumda olacak meçhul tabii

Son düzenleme:
Hocam satışa çıkmış 4070 Tİ Super. Uygun fiyatlı tavsiye ettiğiniz var mı acaba?
Ben bi baktım ama 33 k'dan aşağı fiyat yok, fazla gibi alınır mı sizce?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı