RX 6600 kaç yıl daha götürür?

Vallahi ben RX 500 serisi de kullandım, şu anda da RX 6000 serisindeyim. Arada RTX 2000 serisini de deneyimleme fırsatım oldu. Hiçbiri hiçbir problem çıkartmadı. Ne termal anlamda ne yazılımsal anlamda.
AMD'nin RT dışında belirgin bir eksiği yok.

Hayır hocam yanılıyorsunuz. Daha 2 dakika önce siteye girerken driverlar çöktü DDU ile silip yüklemem gerekti. Ne zaman oyuna girsem WattMan alıyorum. Kartım RX 460 bu arada, 6600 alacağınıza 3050 alın hocam pişman olmazsınız. (!)

Hayır hocam yanılıyorsunuz. Daha 2 dakika önce siteye girerken driverlar çöktü DDU ile silip yüklemem gerekti. Ne zaman oyuna girsem WattMan alıyorum. Kartım RX 460 bu arada, 6600 alacağınıza 3050 alın hocam pişman olmazsınız. (!)

İyi dedin ghost kardeş. Darius'un biricik sevgilisi.

Kişisel deneyime göre bileşen önerilmez. Ayrıca sorunlu olan AMD serileri var ama 6000 serisi değil. Makalem var bununla alakalı. 3060'ın yetersiz kalması NVIDIA'nın sorunu olmadığı gibi, RX 6600'ün yetersiz kalması nasıl AMD'nin sorunu değil.

Dayı şaka mısın ben bıktığım için almam dedim zaten bir okusan keşke, ayrıca güncel oyunlarda 1-2 yıl sonra yetersiz kalacak zaten neyini iddia ediyorsun? Bu AMD fanları ile konuşmak çok can sıkıcı gerçekten engelliyorum seni iyi sosyaller.

FSR 3 ve fg ile bir iki yılı daha var sonra mecburen kart degistireceksiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı