RX 6600 kaç yıl daha götürür?

Oyun yapımcıları bence ekran kartı üreticilerini destekliyor bu konuda yani iyi grafeklerde çıkan 3A oyunlar bile iyi optimize edildiğinde eldeki ekran kartları daha uzun süre gidebilir. ama kapitalist sistem yapacak birşey yok.

AMD ile ilgisi benim açımdan var nasıl yok :D kaç yıldır AMD ile yazılım problemini çeken benim sen değil.
Kişisel deneyime göre bileşen önerilmez. Ayrıca sorunlu olan AMD serileri var ama 6000 serisi değil. Makalem var bununla alakalı. 3060'ın yetersiz kalması NVIDIA'nın sorunu olmadığı gibi, RX 6600'ün yetersiz kalması da AMD'nin sorunu değil.

Son düzenleme:
Hayran kitlesi diye bir şey yok sadece tepki yok ona da hiç kimsenin uğraşası yok.

Valla ben RX 500 serisi de kullandım, şu anda da RX 6000 serisindeyim. Arada RTX 2000 serisini de deneyimleme fırsatım oldu. Hiçbiri hiçbir problem çıkartmadı. Ne termal anlamda ne yazılımsal anlamda.
AMD'nin RT dışında belirgin bir eksiği yok.

Valla ben RX 500 serisi de kullandım, şu anda da RX 6000 serisindeyim. Arada RTX 2000 serisini de deneyimleme fırsatım oldu. Hiçbiri hiçbir problem çıkartmadı. Ne termal anlamda ne yazılımsal anlamda.
AMD'nin RT dışında belirgin bir eksiği yok.
Yazılımsal sıkıntıları olduğunu herkes biliyor senin başına gelmemesi olmadığı anlamına gelmiyor

Geri
Yukarı