S23 şarjı az götürüyor

Evet hocam. Normalde eve geldiğimde şarjım 20-30-40 arası olurdu saat 7 de evde olurdum. Bugün 10 da eve geldim şarjım %49'du bayağı fark oldu.

Bugün durum böyle.
Eki Görüntüle 2030507
ben de yeni S23 kullanıcısıyım hocam, yaklaşık 5 gün oldu alalı. Ekstra bir şey yaptınız mı pil ömrünü arttırmak için, yoksa zamanla kendi kendine mi oldu?

ben de yeni S23 kullanıcısıyım hocam, yaklaşık 5 gün oldu alalı. Ekstra bir şey yaptınız mı pil ömrünü arttırmak için, yoksa zamanla kendi kendine mi oldu?
Eski telefondan geri yükleme yapmıştım onu o yüzden format atıp temiz kurulum yaptım. Şuana kadar fatkettiğim bu telefon kamera kullanırken aşırı şarj yiyor.

Eski telefondan geri yükleme yapmıştım onu o yüzden format atıp temiz kurulum yaptım. Şuana kadar fatkettiğim bu telefon kamera kullanırken aşırı şarj yiyor.
Ben sıfır kurulum yaptım o yüzden onunla ilgili bir durum değil sanırım, kamerasını da kullanmıyorum öyle. Bekleyeyim biraz daha sanırım, zamanla iyileşir umarım

Uykuya alma olayını nereden yapıyoruz? Sistem kendisi yapıyor o işlemi sanıyordum ben
Kendisi de yapıyor da bir süre sonra. Uyku yazın ayarlara çıkar. Bende bugün böyle.
Screenshot_20231129_225049_Device care.jpg

Geri
Yukarı