S23 şarjı az götürüyor

Attacksaw

Kilopat
Makaleler
12
Herkes 6-7-8 saat ekran süresi bahsediyor ama benim telefon 2-3 saati zor veriyor. Konum vs. her şey açık. Telefonu işteyken de pek kullanamıyorum, ara sıra Instagram ama yinede böyle. Alalı 10-15 gün oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşe gidip gelirken YouTube Music kullanıyorum araçta Bluetooth ile. Toplam 1.30 saat falan sürüyor.

Bluetooth şarj kullanımına etki eder ama bu kadar olacağını tahmin edmiyorum. Ayarlara girin pil ve cihaz bakımı deyin ardından pile basın arka plan kullanım sınrıları deyin kullanılmayan uygulamaları uyku moduna alı açın.

S23 kullanıcısıyım ortalama 7 saat alıyorum. Bende Bluetooth ile hem araca hemde saate bağlıyorum ama dediğiniz gibi bir durum olmuyor. Pil bölümünün ekran görüntüsünü atabilir misiniz? Ne çok harcıyor görürüz.

S23 kullanıcısıyım ortalama 7 saat alıyorum. Bende Bluetooth ile hem araca hemde saate bağlıyorum ama dediğiniz gibi bir durum olmuyor. Pil bölümünün ekran görüntüsünü atabilir misiniz? Ne çok harcıyor görürüz.
Hocam format atacağım şimdi telefonu eski Oneplus'ımdan yedekleme uygulamaları ile kurdum arkadaşım ondan olabilir dedi çünkü OnePlus'ın tüm galerisi, saati her türlü uygulama fotoğraf geri geldi telefonuma temiz kurulum yapacağım şimdi.

photo_2023-11-23_21-37-12.jpg

Hocam format atacağım şimdi telefonu eski Oneplus'ımdan yedekleme uygulamaları ile kurdum arkadaşım ondan olabilir dedi çünkü OnePlus'ın tüm galerisi, saati her türlü uygulama fotoğraf geri geldi telefonuma temiz kurulum yapacağım şimdi.

Eki Görüntüle 2028129
Olabilir. Sömüren bir şey görünmüyor. Temiz kurulum yaparsanız düzelebilir çünkü normali 7 saat vermesi.

Hocam format atacağım şimdi telefonu eski OnePlus'ımdan yedekleme uygulamaları ile kurdum arkadaşım ondan olabilir dedi çünkü OnePlus'ın tüm galerisi, saati her türlü uygulama fotoğraf geri geldi telefonuma temiz kurulum yapacağım şimdi.

Mobil şebekenin düşük çekiyor olması da çok fazla şarj yer, bir de telefonun ısınmıyor olduğundan emin ol, ısınıyorsa ekstra fazla şarj gider.

Ek pil kullanımına neden olabilecek şeyler:
1) Düşük şebeke ya da farklı şebekeler arasında sürekli handover olması
2) Ekran yenileme hızı,
3) Güç tasarrufu modu kapalı olması
4) Çok ısınıyor olması

Benim S23te system trayde aktif olanlar şöyle:
Wifi, Bluetooth (Watch 5 e sürekli bağlı, arabadayken hem araba hem de watch a bağlı), Titreşim, Oto döndür, Mobil veri, Güç tasarrufu, Konum, Quick Share, Yakındaki kişilerle paylaş, Çoklu kontrol, NFC, Wi-Fi araması, Karanlık mod,

1700804695120.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı