Sakallar çıkmıyor

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Favoriler ve bıyığım çıkıyor ama sakalım gelmiyor. 17 yaşındayım ve herkeste sakal var bende yok. Bende jilet vuracağım ama bazı eski sivilcelerim var şu şekilde:

WhatsApp Image 2024-04-16 at 12.40.22.jpeg

Jilet bunlara deyeceği için can yanar mı çok fazla? Veya sivilceli ve sakallı olan varsa nasıl sakalınızı kesiyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Favoriler ve bıyığım çıkıyor ama sakalım gelmiyor. 17 yaşındayım ve herkeste sakal var bende yok. Bende jilet vuracağım ama bazı eski sivilcelerim var şu şekilde:

Eki Görüntüle 2169975

Jilet bunlara deyeceği için can yanar mı çok fazla? Veya sivilceli ve sakallı olan varsa nasıl sakalınızı kesiyorsunuz?

Kanka sakalının çıkmaması neden sorun teşkil ediyor senin için.

Kanka sakalının çıkmaması neden sorun teşkil ediyor senin için.
Tüm yaşıtlarımda var hocam. Seneye ehliyet alacağım. Ve çocuksu bir yüzüm var aynaya bakmayı bu yüzden sevmiyorum. Ve bakkala gidince kimliğini göster demesinler diye.

Tüm yaşıtlarımda var hocam. Seneye ehliyet alacağım. Ve çocuksu bir yüzüm var aynaya bakmayı bu yüzden sevmiyorum. Ve bakkala gidince kimliğini göster demesinler diye.

Kanka 19 yaşındayım 2 yıl önce ben de senin gibi düşünüyordum şu an 2 günde bir tıraş olmak zorundayım hiç güzel ya da özel bir şey değil ileri yaşlarda çıkar ve jilet sakal çıkarmıyor bilimsel olarak kanıtlandı bu sadece daha kalın ve sert çıkıyor daha fazla çıkmasını sağlamıyor.

Eki Görüntüle 2169975

ben 19 yasındaym bende de sakal yok : D

Jilet vurunca daha fazla çıkar diye bir şey yok yıl oldu 2024 hala aynı muhabbet. Her şey senin genlerine bağlı beklemekten başka çaren yok.
Hocam evet yok ama denemek istiyorum. Bu muhabbeti durdurmak imkansız.
Kanka 19 yaşındayım 2 yıl önce ben de senin gibi düşünüyordum şu an 2 günde bir tıraş olmak zorundayım hiç güzel ya da özel bir şey değil ileri yaşlarda çıkar ve jilet sakal çıkarmıyor bilimsel olarak kanıtlandı bu sadece daha kalın ve sert çıkıyor daha fazla çıkmasını sağlamıyor.
Hocam sakalı sevmiyor musunuz yoksa çalıştığınız yer mi zorluyor? Ben sakalımı seveceğimi düşünüyorum ki zaten kesmekten çekinmem, kişisel bakımlarımı yapmaya üşenmiyorum.

Hocam köselik tüm kıllar için geçerli değil mi? Benim kolda ve bacakta aslan yelesi var.
Ben 18 yaşındayım benim hafiften var bence bıyık uzat Osmanlı padişahı gibi olursun ne güzel.
O kadar uzatmadımda bana tek bıyık yakışmıyor, efektler ile sakal eklediğim zaman yakışıyordu.

Geri
Yukarı