Sapphire Pulse RX 6600 XT 22.11.2 overclock ayarları

Makaleler
42
Mayıs ayındaki sürücülerle daha önce bu konuyu açmıştım. Bu geçen sürede 10'a yakın sürücü yayımlandı AMD tarafından bu da hem stok performansını artırdı hem de overlock için daha dengeli bir ortam sunmaya başladı. Daha öncesinde 1100V altında, 2800MHz üzerinde devamlı WattMan alırken bu sefer çeşitli oyunları aşağıda değerlerle hatasız geçebildi.

Screenshot_1.jpg

Mayıs ayında yapabildiğim en iyi basit (MPT olmadan) OC ayarları ile FurMark'ta 167 FPS ortalama alabilirken şu anda 174 FPS elde edilebiliyor.

Mayıs stok 155 FPS - Aralık stok 161 FPS.
Mayıs overclock 167 FPS - Aralık overclock 174 FPS.
Garantisi devam eden ürün için OC yapmayı önermezsiniz değil mi ?

RX 6600 için yardımcı olabilir misin?

Onu kendin bulacaksın basit bir işlem. Şu sayfada en sağdan "özel" kısmına tıklıyorsun yukarıdaki fotoğraf gibi hepsini tek tek açtığımda senin "stok" değerlerin ortaya çıkıyor. Oradan OC, UV değerlerini vermek sana kalıyor. Fazla veya eksik verirsen sürücü çöker yeniden başlarsın, kendin en ideali bulana kadar kurcalıyorsun.

Screenshot_2.jpg

Onu kendin bulacaksın basit bir işlem. Şu sayfada en sağdan "özel" kısmına tıklıyorsun yukarıdaki fotoğraf gibi hepsini tek tek açtığımda senin "stok" değerlerin ortaya çıkıyor. Oradan OC, UV değerlerini vermek sana kalıyor. Fazla veya eksik verirsen sürücü çöker yeniden başlarsın, kendin en ideali bulana kadar kurcalıyorsun.

Eki Görüntüle 1602316
Anladım. Fakat voltajı , vram voltajını ve frekansı tam olarak nereden başlatacağımı bilmiyorum.

Anladım. Fakat voltajı , vram voltajını ve frekansı tam olarak nereden başlatacağımı bilmiyorum.
Şu sayfada en sağdan "özel" kısmına tıklıyorsun yukarıdaki fotoğraf gibi hepsini tek tek açtığımda senin "stok" değerlerin ortaya çıkıyor.

Basitçe açıkladım. Karşına stok değerler çıkıyorsa bu da ne demektir? Maksimum frekanslar daha yukarı gidebilir, voltaj daha aşağı gidebilir, güç limiti daha yukarı gidebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı