Sennheiser Kulaklık Garantisi

emre4554

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar...

Vatandan Sennheiser cx200 street ii almayı planlıyorum fakat çoğu yerdeki araştırmamda herkes metan garantili olmasına dikkat edin demiş. Vatan bilgisayara mesaj attım 3 gün önce hala cevap yok eğer ordan alan biri varsa garantisi metan mıdır?

Bendeki cx200'ün tek tarafından ses gelmiyordu. Vatan teknik servise götürdüm (garanti belgesi, faturası ve kutusuyla) 15 gün geçmeden sıfırını gidip verdiğim vatan şubesinden aldım.

Metan garantisi hakkında bilgim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bendeki cx200'ün tek tarafından ses gelmiyordu. Vatan teknik servise götürdüm (garanti belgesi, faturası ve kutusuyla) 15 gün geçmeden sıfırını gidip verdiğim vatan şubesinden aldım.

Metan garantisi hakkında bilgim yok.
Galiba kutusunun arkasında metan yazılı bandrol oluyormuş. Eğer kutu duruyorsa bakıp söylerseniz sevinirim :) Bu arada kulaklık nasıl ses netliği izolasyonu?

Kutunun arkasında öyle bir bandrol göremedim.

Ses netliği konusunda: cx200'ü kardeşim kullanıyor. ben pek deneyimlemedim. ben cx 150 kullanıyorum. kardeşimin dediğine göre dışardan gelen sesin izolasyonu konusunda benimkinden daha iyi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı