Sıkıldım

Bilindik iyi bir şarap al eve gel soğuk suyla bir kere duş al sonra bornozunla beraber iç şarabını hemen uykun geliyor. Çok tatlı bir şekilde uyuyor insan dün evde tektim hayatta hissettiğim en muhteşem duyguydu. Eksik olan tek şey kadındı.
Güzel fanteziymiş notlarıma ekledim hocam.

Futbol ilgin varsa FM oynamaya başlayabilirsin. Regenlerle başlarsan alışması zor gelir fakat alışınca o Save'i bırakamazsın.

Boş vakitlerini geçirmenin en iyi yolu dizidir bence ama tabii ki de arka sokaklardan falan bahsetmiyorum. The Witcher, Peaky Blinders falan izleyebilirsin, tamamen senin zevkine kalmış.

Uğraşcak bir şey bulmam gerek bulamıyorum. Canım çok sıkkın var mı bildiğiniz şeyler? Oyun da önerebilirsiniz LoL oyna oyna bıkkınlık getirdi zaten.

Hocam oyun önereyim çağırın evinize 2-3 kişi Resident Evil 7 veya 8 oynayın hikayeli korku oyunu ve uzun hikayeleri. Veya Pes oynayın arkadaşlarla.

Hocam oyun önereyim çağırın evinize 2-3 kişi Resident Evil 7 veya 8 oynayın hikayeli korku oyunu ve uzun hikayeleri. Veya Pes oynayın arkadaşlarla.

Veya bir arkadaşınızı alın A Way Out oynayın indirime girince 200TL şu an. Eğlenceli hem de. Bende başlayacağım yakında.

Geri
Yukarı