Telefon Kılıfı Markaları

Emir Erenoğlu

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar yakın zamanda telefonuma kılıf alacağım. İyi olsun, kaliteli olsun diye marka almak istiyorum. Ben pek marka bilmem tek bildiğim Spigen. Sizin bildiğiniz markaları buraya yazarsanız sevinirim, iyi günler.

Telefona döküyoruz zaten onlarca para bir de kılıflarına para veriyoruz. :) Eğer dikkatli kullanıcıysan kırmam diyorsan o kadar para dökme. :) Al ucuzuna bir kılıf idare etsin seni. :)

Telefona döküyoruz zaten onlarca para bir de kılıflarına para veriyoruz. :) Eğer dikkatli kullanıcıysan kırmam diyorsan o kadar para dökme. :) Al ucuzuna bir kılıf idare etsin seni. :)
Öyle diyorsun da 1 ay önce kırılmaz jelatin aldım, telefon yere yan düştü çerçeveden çatladı ekran. Yaptırdık ama, babamda telefoncu arkadaşından kap almış, iyi bir markanın çakması ama. Telefon ısınınca kabı çıkartıyorum, kap dehşet şekilde geniz yakan plastik kokusu çıkartıyor. Bende bu yüzden marka olsun kaliteli, iyi olsun diyorum.

Anladım. :) Yan düşüp çerçeveden çatlaması çok küçük bir olasılık. Sende nasıl başarmışsın. :D Ayrıca plastik yerine deri kılıflar var onları tercih edebilirsin. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı