Markaları değerlendirin

Dolar 5,78 olmuş telefon alınmaz bu zamanda... (Dolar 10 TL olursa konuyu hortlatırsınız artık)
İşin esprisini bırakırsak evet dolar yüzünden fiyatlar uçtu fakat Apple'dan bağımsız düşünmek lazım. Telefon fiyatları çok arttı. Neyin fiyatı artmadı diye sormak lazım asıl. Toplum olarak harcamalardan kısmamız lazım. Paranın ülke içinde kalması lazım. Bu bir çözüm mü? Hayır değil. Sadece zararın boyutunu biraz daha hafifletir. Üretim yapıp dışarıya satasaya kadar durum maalesef böyle.

Tamam kardeşim iPhone en kötü telefon, Apple da en kötü marka. Ama gittiğiniz her yerde o iPhone logosunu ve o iPhone müzik tonunu duymaya devam edin. Kolay gelsin.
iPhone kötü bir telefon değil sadece gereksiz bir telefon bu kadar güç ile ne yapabilirsin ki. Ayrıca Apple fan ı olmayı bırakmanın lazım. Apple kazıkçıdır net.

Toshiba: Japon markası ama soğutması berbat olan bilgiaayar üreten firma.

Satellite P50-B-116 kullanıyorum ve ısınıp duruyor. En sonunda AMD Radeon R9 M265X ekran kartım bozuldu.

Apple: Zamanında bir sürü güvenlik açığı ortaya çıkan firma. Bir ürününü oldukça fahiş fiyatlara satıyor.

Bu arada çok şükür Apple kullanmıyorum :D

Son düzenleme:
Bunu daha yeni yapmaya başladılar belki düzeltirler her kullanıcı FPS düşüşü yaşamıyor.
Doğru söylüyorsunuz ama bu çok uzun zamandır konuşulan bir konu bu sefer çok belli ettiler. Bu duruma ben de maruz kaldım ve akabinde eski driver'a döndüm. Bu çark böyle dönmeye devam ederse yeni seride AMD'ye geçeceğim.

AMD: Son yıllarda piyasaya rekabet getirip, işlemcilerin gücünün artmasını sağlamış firmadır. Umarım Ryzen gibi bir yükselişi ekran kartı konusunda yapabilirler. Aksi halde Nvidia ekran kartı piyasasında tekel olup kafasına göre fiyat belirleyecek. Bunun sonucunda yüksek fiyata düşük performanslı kartlar almak zorunda kalacağız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı