Teşhir ürünü laptop alınır mı?

Yazılımcı0

Decapat
MediaMarkt'ta Asus TUF Dash F15 (2022) laptop stoklarında kalmadığı için teşhir ürünü laptopu 26 bin TL'ye aldım. Laptopun kutusunu 1-2 hafta önce açmışlar.
1. Sizce bir sorun olur mu?
2. Teşhir laptop alırken nelere dikkat edilmeli?
3. Özellikleri fiyatına göre değer mi yoksa pahalı mı?

Laptopun özellikleri: İntel i7 12650H, 16 GB 4800 MHz DDR5 RAM, NVIDIA RTX 3050, 512 GB SSD ve ekranı IPS-level FULL HD 144 Hz.

Not: Laptopu Bilgisayar Mühendisliği için aldım.

MediaMarkt'ta Asus TUF Dash F15 (2022) laptop stoklarında kalmadığı için teşhir ürünü laptopu 26 bin TL'ye aldım. Laptopun kutusunu 1-2 hafta önce açmışlar.

Laptopun özellikleri: İntel i7 12650H, 16 GB 4800 MHz DDR5 RAM, NVIDIA RTX 3050, 512 GB SSD ve ekranı IPS-level FULL HD 144 Hz.

Bence sorun olmaz. Ama testlere falan sok ne olur ne olmaz.

MediaMarkt'ta ASUS TUF Dash F15 (2022) laptop stoklarında kalmadığı için teşhir ürünü laptopu 26 bin TL'ye aldım. Laptopun kutusunu 1-2 hafta önce açmışlar.

Laptopun özellikleri: Intel i7 12650H, 16 GB 4800 MHz DDR5 RAM, NVIDIA RTX 3050, 512 GB SSD ve ekranı IPS-level Full HD 144 Hz.

Not: Laptopu bilgisayar Mühendisliği için aldım.

Pahalı ya.

MediaMarkt'ta ASUS TUF dash F15 (2022) laptop stoklarında kalmadığı için teşhir ürünü laptopu 26 bin TL'ye aldım. Laptopun kutusunu 1-2 hafta önce açmışlar.
1. sizce bir sorun olur mu?
2. teşhir laptop alırken nelere dikkat edilmeli?
3. özellikleri fiyatına göre değer mi yoksa pahalı mı?

Laptopun özellikleri: Intel i7 12650h, 16 GB 4800 MHz DDR5 RAM, NVIDIA RTX 3050, 512 GB SSD ve ekranı IPS-level Full HD 144 Hz.

Not: Laptopu bilgisayar mühendisliği için aldım.

Laptop olunca işler karşıyor. Hafif bir düşme, vurma vb. içindeki lehimler kopartmış olabilir. Bu da hemen testlerle falan çıkmıyor genelde. Sonradan sorun oluyor. Garanti veriyorlarsa alınır.

Satın alım fiyatı , ürünün fiziksel durumu en önemli etken. Sonuçta ürün fatura ve garantisinde bir değişiklik yok.

Fiyat gözümden kaçmış. Sıfır fiyatının da üstünde bir rakam gibi. Teşhir ürünlerde %30 kadar fiyat avantajı olması lazım.

Benim Pavilion tanıdıktan ucuza aldık teşhir ürünü en ufak sorun yok ısınma problemi yok canavar gibi sıfırdan da farksız zaten bana sattığı gün 2 yıllık garantisi başladı ürünün mis gibi yani bizimki yakın aile dostu diye güzellik yaptı ama sizinki ne kadar temizdir bilemem teşir ürünü zaten kısıtlı kullanılır yani yorgun vs. bir ürün olamaz.

Sorun olmaz. Kasada çizik yoksa teşhirdeki üründe başka ne problem olabilir zaten. Ürün pahalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı