Turnuvada benim hatam yüzünden elendik

CosmicPaweTR

Decapat
Selamlar. Aslında o kadar moralim bozuk ki anlatamam. Sadece anlatacak bir arkadaşım olmadığı için yazıyorum buraya. Turnuvamız vardı ve en zor takımla karşılıklıydık karşıda yapılı olandan yetenekli olana her şey vardı. İlk yarı ilk golü attık. İkinci yarıda durum 1-1 oldu ve son 3 dakikada biz kontra atağa çıktık ben ve forvet arkadaşım vardık bir tek. Arkadaşım bana ceza sahası içinde pas verdikten sonra top sol ayağıma geldi ve ben sağlak biriyim topu biraz dengesiz kontrol ettim hafif sağıma çektim vuracakken ayağım topun köşesine denk geldi ve o kadar kötü vurdum ki top havaya kalktı ve dışarı gitti (kaleyle aramda 1 metre var ve sadece kaleciyle karşı karşıyayım). Bundan sonra maç bitti penaltılarda yenildik ve şampiyonluğu benim yüzümden kaçırmış olduk. Sınıfta arkadaşlarım aşağıladı beni ki haklılar biraz da. Kızlar tebrik etti ancak erkekler o kadar baskı kurdu ki kafamda okul bitene kadar koydum kafamı sıraya o pozisyonu düşündüm ayrıca o pozisyonu her düşündüğümde modum düşüyor. Sizce bu heyecanımı nasıl bastırmalıyım? Şimdiden teşekkürler.

Kasten yapmamışın sonuçta mod düşürmeni gerektiğini düşünmüyorum sağlık olsun o arkadaşın yapsaydı söver geçerdi öyle düşün.

Yeni konular

Geri
Yukarı