Valorant'ta sürekli troll geliyor

ilkay Kocaoğlu

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3-12100F//MSİ H610M-G//G-SKİLL RİPJAWSV 2x8 3600HZ//VİPER VPN100 512GB//SAPPHİRE PULSE RX 5700 XT//COOLER MASTER TD500//SHARKOON SHP-650
Arkadaşlar bugün bir oyun oynayayım dedim demez olaydım. 3 kere maça girdim hepsinde troll çıktı. 3 defa bozdum. Ceza aldım. Yani rankımda düşük değil. Gold 2. artık şu trollere bir çözüm bulunmasını istiyorum. Olan bana oluyor. 30 dk boyunca bekliyorum. Artık ses engelleme gibi şeyler gelse. Mesela birisi küfür ettiğinde maç otomatik bozulsa. CS:GO'daki atma sistemi gelse. Anlamıyorum güzel bir oyun çıkartmışsınız. Ama yani trollden oynanmıyor. CS:GO'ya geçeyim diyorum seçkin hesabım olduğu halde hile geliyor. Riot artık şunlara bir çözüm bul. Biz oyuncular gerçekten rahatsız oluyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bugün bir oyun oynayayım dedim demez olaydım. 3 kere maça girdim hepsinde troll çıktı. 3 defa bozdum. Ceza aldım. Yani rankımda düşük değil. Gold 2. artık şu trollere bir çözüm bulunmasını istiyorum. Olan bana oluyor. 30 dk boyunca bekliyorum. Artık ses engelleme gibi şeyler gelse. Mesela birisi küfür ettiğinde maç otomatik bozulsa. CS:GO'daki atma sistemi gelse. Anlamıyorum güzel bir oyun çıkartmışsınız. Ama yani trollden oynanmıyor. CS:GO'ya geçeyim diyorum seçkin hesabım olduğu halde hile geliyor. Riot artık şunlara bir çözüm bul. Biz oyuncular gerçekten rahatsız oluyoruz.

Benim arkadaşım var sürekli troll yapıyor o da Gold olması lazım. Ban yemiyor adam.

Bence de aşırı derecede troll var hatta oyunu bırakma sebeplerinden Riot'un buna bir çözüm bulması lazım hatta Amerika'da bundan sonra oyunlar dinlenecekmiş yakında muhtemelen TR serverlarınada gelir bunun şu anlık tek çözümü ya takımla gireceksin ya da farklı servera başka yolu yok gibi ama maalesef muhtemelen o küfür edince oyunun bozulmasını eklemeleri pek imkanlı değil gibi.

Aynen arkadaşın dediği gibi Discord üzerinden arayabilirsiniz takım aramak için kurulan bir sürü sunucu var.

Geri
Yukarı