Windows 10 güncellemeleri nasıl kapatılır?

Lemvo

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, Windows 10 Home 22H2 sürümünü kullanıyorum ve Windows güncellemelerini kapatmak istiyorum çünkü saçma ve gereksiz güncellemeler cihazı yorduğunu ve performansını düşürdüğünü hissediyorum, örneğin geçen bir güncelleme paylaştılar direkt mavi ekran yedim PC dondu, tepki vermedi. Bundan dolayı güncellemeleri kapatmak istiyorum, zaten önemli güncelleştirmeleri yaptım bu zamana kadar. Laptop kullanıyorum özellikleri i5 1135G7 (11th gen) MX350 8 GB RAM 512 GB M.2 SSD. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Ayrıca wpd ile de kapatabilirsiniz.

Çok sağ olun, virüs sıkıntısı çıkarır mı peki bu adımlar sistemde. Çünkü bu saçma güncellemeler yüzünden cihazı adamakıllı kullanamaz hale geldim, güncellemeleri yaptıktan sonra oluyor ne oluyorsa.

Çok sağ olun, virüs sıkıntısı çıkarır mı peki bu adımlar sistemde. Çünkü bu saçma güncellemeler yüzünden cihazı adamakıllı kullanamaz hale geldim, güncellemeleri yaptıktan sonra oluyor ne oluyorsa.

Hayır. Kaç defa denedim hiç sıkıntı çıkmadı. Zaten Windows Update'i tekrardan yükleyen ''.reg'' uzantılı dosya, Technopat Sosyal'den alınmıştır.

Yeni konular

Geri
Yukarı