Xbox konsollarda mod kurulabilen oyunlar var mı?

546870

Decapat
İzlediğim videoda desteklenen oyuna adam mod kurabiliyordu konsol üzerinden, bu gerçek mi? Gerçekse desteklenen oyunlara nereden ulaşabilirim?

Xbox konsollarında modifikasyon yapılabilen oyunlar genellikle oyunun yapımcısı veya yayıncısı tarafından desteklenmez ve bu tür değişiklikler genellikle garantiyi geçersiz kılar. Ancak, bazı oyunlar topluluk tarafından modlanabilir. Bu tür modlanabilir oyunlar arasında popüler olanlar arasında "the Elder Scrolls v: Skyrim", "Fallout" serisi ve "Minecraft" gibi oyunlar bulunmaktadır. Ancak, Xbox konsollarında bu tür modifikasyonları yapmak için özel işlemler ve riskler gerekebilir. Bu tür değişiklikler yapmadan önce dikkatlice araştırma yapmanız ve olası riskleri anlamanız önemlidir.

Chat GPT'den arattım ve bu oyunları çıkardı hocam.

Ben Xbox'a dosya yüklemeye çalışmıştım fakat olmamıştı. Muhtemelen modda yüklenmiyor yüklenirse Jailbreak atman gerekiyor fakat şu zamana kadar series konsolların Jailbreak yediğini görmedim.

Ben Xbox'a dosya yüklemeye çalışmıştım fakat olmamıştı. Muhtemelen modda yüklenmiyor yüklenirse Jailbreak atman gerekiyor fakat şu zamana kadar series konsolların Jailbreak yediğini görmedim.
Jailbreak kısmını biliyorum hocam, bir yerde direkt menüden yazıp indirildiğine dair bir şeyler okumuştum o yüzden sormuştum.

İzlediğim videoda desteklenen oyuna adam mod kurabiliyordu konsol üzerinden, bu gerçek mi? Gerçekse desteklenen oyunlara nereden ulaşabilirim?

Bethesda oyunlarında oyun içinde mod desteği oluyordu, Skyrim'in girişinde mesela direkt vardı bundan istediğin gibi kurabiliyordun. Benim aklıma bir bu geldi. Onun dışı dışarıdan depolama cihazları veya Jailbreak ile zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı