Xbox Series S mi PS 4 Pro mu?

Rx 6700/Xt gücünde deniliyordu ki onun tam karşılığı yok oyundan oyuna değişiyor. 1080p için 4080 istenmesine daha epey bir süre var. 2-3 yıl sonra olacak şey değil o. Rahat 5 senesi var. 4070 falan isterler tahmini. Aradaki güç farkını da konsola özel optimizasyon farkı ile kapatabilirler. Ama Series S kapatamaz çünkü güç farkı çok çok fazla olacak.
Teknoloji çok hızlı gelişiyor 3070 540p upscale 1080p low'da 60 fps için isteniyorsa 4080de 1080p için istenir.

Console Masterpiece @Mr. DarkTech ve @Famronty'nin seni savunacağını düşünmüyorum.

Teknoloji çok hızlı gelişiyor 3070 540p upscale 1080p low'da 60 fps için isteniyorsa 4080de 1080p için istenir.

Console Masterpiece @Mr. DarkTech ve @Famronty'nin seni savunacağını düşünmüyorum.
Bakalım, fight başlasın o zaman!

Bu arada ingilizcenizi geliştirmenizi öneririm console masterpiece diye hitap etmek nedir patladım vallahi XD.

Bu tartışma 2-3 yıl geçmeden hiç bir şey ifade etmeyecek o yüzden ps özel oyunları oynanıp sonra cihaz satılıp series S geçilmeli diyip kaçıyorum.

Bu tartışma 2-3 yıl geçmeden hiç bir şey ifade etmeyecek o yüzden ps özel oyunları oynanıp sonra cihaz satılıp series S geçilmeli diyip kaçıyorum.
Heh, doğru vallahi katılıyom.

PS 4 Pro kiralayın oyunları süpürün sonra Series S alın ya da imkanınız varsa o zamana kadar, PS 5 ve SX e de bakarsınız.
Bildiğim kadarıyla Series S şu an Alan Wake 2 60 FPS ayarı yok yani gelecek senelerde çıkacak çok ağır oyunları belki kaldıramayabilir AAA, yüksek grafikli oyunlar vs. oyun desteği 2028'e kadar devam eder ama gelecek senelerde çıkacak ağır oyunları rahat çalıştıramayabilir yani sonradan PS 5 veya Series X'e geçmeniz sizin için daha iyi olabilir şu an dediğim gibi PS 4 kiralayın oyunlarınızı oynayın işiniz bitince daha yeni generasyona geçebilirsiniz.

Yok masterpiece yanlış biliyorsun.
Off. Masterpiece başyapıt demek. Master ve piece yani. Açıklamak gerekirse cansız bir eser için kullanılan bir terim. Bir insan için masterpiece diye kullanılması afedersiniz ama gülünç derecede komik.

Yeni konular

Geri
Yukarı