Xeon x5460 ile İ5 4570'i karşılaştırmak

Hayırlı olsun kardeşim. Bunları nerden aldın acaba? Ben de alabilirim. Ucuz ve performanslı ne güzel.
İstanbul gungorende yildirim bilgisayar var,ordan aldim.Tam olarak hangi mahalle bilmiyorum ama sahibinden de ilanlari var bak istersen.Ordan ulasirsin.Adam bana diger bilgisayarcikarada malzeme sattigini soyledi.Bakkal falan demeyin adam cidden cok ucuza satiyor parcalari,arkadas 90 tl ye AM3+ DDR3 Anakart+500w OCZ PSU aldi.Adam bana 4gb rami 30 a verdi yani.Ayrica bi sorun oldumuda degistirdi anakarti.

İstanbul gungorende yildirim bilgisayar var,ordan aldim.Tam olarak hangi mahalle bilmiyorum ama sahibinden de ilanlari var bak istersen.Ordan ulasirsin.Adam bana diger bilgisayarcikarada malzeme sattigini soyledi.Bakkal falan demeyin adam cidden cok ucuza satiyor parcalari,arkadas 90 tl ye AM3+ DDR3 Anakart+500w OCZ PSU aldi.Adam bana 4gb rami 30 a verdi yani.Ayrica bi sorun oldumuda degistirdi anakarti.
İstanbul'da değilsek napacağız?

Kargolamasini soyliyceksin.

E1400 iledelirmeceler

Eski sistemde en dusuk ayarlarda 30 fps aliyordum,simdi e1400 4gb ram ile(evet celeron dual core e1400) en yuksek ayarda resimde de gordugunuz gibi 60 fps aliyorum sebeb nedir anlamadim.Bu oyun hicmi islemci kullanmiyor.Gerci diger oyunlarda aynen bu sekil:D:D:ROFL:

X5460 a gerek kalmadi herhalde:)

İlerisi yok zaten hocam 1 haftaya kalmadan x5460 ıtakıcam inş.

e1400 bilgisayarın kendi işlemcisiydi CASPER'ın hediyesi :)
Bende sadece sistemi a.sın diye taktım ama bütün oyunları takır takır oynatıyo:D

@FireStorm @Doğukan Bulut @Ensar Karakaya @Th3Umut @sen7en
Evet arkadaşlar X5460 sonunda geldi!
Sıcaklık değerleri(stok fan ile):
Ekran Alıntısı.PNG Boşta.
Ekran Alıntısı.PNG Metro Last Light Açıkken.
Metro Last Light Fps Değerleri:
Ekran Alıntısı.PNG Ayarlar
Fraps ile screenshot alırken 3 fps olarak çekiyor anlamadım normalde ölçüm yaparken bu ayarlarla 25 fps altına inmiyor.
Sistem Özelliklerim:
X5460
4gb 1066MHZ RAM
GTS 450
1280x720 çözünürlükte oynuyorum.
Oyun oynarken işlemci %50 bile olmadığı halde ısınıyor çözemedim nedenini acaba stok soputucudan dolayımı ?
Sormak istediğiniz birşeyolursa mutlaka sorun.

Dosya Ekleri

• P60824-183555_1472052982387_1.JPG
    P60824-183555_1472052982387_1.JPG
    148,6 KB · Görüntüleme: 395
Hocam incelemeleri "Kullanıcı İncelemeleri" adlı bölüme açın ve fotoğraf ve testlerinizi paylaşın orada.

Aliexpressten sipariş et rami.Ayrica yardim konusu ac konu altindan yardim isteme.
kardeşim acil yardıma ihtiyacım var cevaplarsan sevinirim eyüphan.
G41C-VS Anakarta LG775 xeon e5450 işlemci takılır mı taakılırsa o anakarttan senin gibi banada lazım ucuza yardım edermisin kardeş

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı