Xeon x5460 ile İ5 4570'i karşılaştırmak

Takılır ama bence düsük model ddr3 anakart alicagina sağlam bir model ddr2 anakart almani tavsiye ederim p5kpl se gibi mesela.Ayrıca dediğim bilgisayarcıyı o kadar övdüm ama tırt cıktı.Adamlar 2009 yılından kalma 4000 üzeri Reallocated Sector lü harddiski vermişler.Geri göndericem dedim,tmm gönder değişicez dediler harddisk ulaştı degiştiremem olmaz falan elimizde harddisk yok dediler.Mümkun olduğunca bakkaldan parça almayın ucuzluguna kanıp aldım pişman oldum.2 kere gidip geldim Kocaeli'den İstanbul'a.

en son yazdığım anakart modelini almayacağım onun yerine G41C-GS alacağım. hem xeon işlemciyi takabiliyorum hemde ekran kartımı. ddr3 ü ramı 8gb yapabiliyim diye istiyorum.

Son düzenleme:
İlerisi yok zaten hocam 1 haftaya kalmadan x5460 ıtakıcam inş.

e1400 bilgisayarın kendi işlemcisiydi CASPER'ın hediyesi :)
Bende sadece sistemi a.sın diye taktım ama bütün oyunları takır takır oynatıyo:D

@FireStorm @Doğukan Bulut @Ensar Karakaya @Th3Umut @sen7en
Evet arkadaşlar X5460 sonunda geldi!
Sıcaklık değerleri(stok fan ile):
Eki Görüntüle 184901 Boşta.
Eki Görüntüle 184902 Metro Last Light Açıkken.
Metro Last Light Fps Değerleri:
Eki Görüntüle 184903 Ayarlar
Fraps ile screenshot alırken 3 fps olarak çekiyor anlamadım normalde ölçüm yaparken bu ayarlarla 25 fps altına inmiyor.
Sistem Özelliklerim:
X5460
4gb 1066MHZ RAM
GTS 450
1280x720 çözünürlükte oynuyorum.
Oyun oynarken işlemci %50 bile olmadığı halde ısınıyor çözemedim nedenini acaba stok soputucudan dolayımı ?
Sormak istediğiniz birşeyolursa mutlaka sorun.

Hangi ekran kartını kullanıyorsunuz?

GTS 450 imiş yeni farkettim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı