Xperia Z2 akıllı çağrı sorunu

Evet benim şu an ingilizce yaptım düzeldi türkçe yapınca yine çalışmıyor o kadar mutluyum ki bu sorunda yalnız değilim:D

Son düzenleyen: Moderatör:
İngilizce yapıp çalıştığını gördükten sonra tekrar bir Türkçe'ye alıp deneyebilir misin? Ben șu an Türkçe'deyim ve çalışıyor özellik.

Erkan dediğini üşenmeden denedim ingilizce ayarlardayken test ettim calıştı. Kapattım, actım türkceye cevirdim kapadım actım aynı sorun devam ediyor.

Yazılım bugu denemiş olduk en kısa zamanda düzeltirler küçük bir güncelleme ile denediğin içinde teşekkürler.

Ne demek erkan takla at gel desen şu durumda yerine getiricem, bunalıma girdim halime gülüyorum.

Samsung mega aldım 10 ay boyunca kapanma ve reset sorunlarından dolayı 6 defa servise gitii artık durumdan sıkıldığım icin paramı geri verin diye bin bir türlü baskı yaptım.

2 anakart 2 yazılım güncelleme 1 batarya ve ekran değiştirdiler meğer sorun pataryadaymış boşuna 2 anakart değiştirdiler e tabi sök tak uğraşırlarken calışan ekranımı bozdular ve yerine başka ekran takıp gönderdiler bu seferde ekranda grafik bozulmaları ve ışıkta %20 kayıp gördüm :)

Dedim bu telefonu alırken ışığı daha parlakdı dedim tesadüfen de genel müdürlükden müdür gelmiş servise direk dioloğa girdim ve cevap olarak parcalar farklı bölgelerden geldiği icin değişiklik göstere bilirmiş dedi koreden veya vietnamdan geliyormuş her parca birbirini tutmazmış.

Neyseki para iademi aldım ve araştırdım okudum baktım aldım z2 yi şimdi gülüyorum kendime hic şansım yok şu teknolojide.

Aslında kabul edilecek bir durum değil bir özellik vadediyor ama bu özellik çalışmıyor çok saçma. Neyse sony servisini aradım yorum bile yapmaya bilgileri yok benim tahminim türkçe Data eksikliğinden kaynaklı sorun güncelleme düzeltir sanırım sorun türkce yamada telefon harbiden orijinal.

Sorunu geçici olarak çözmeyi başardım. :) Telefonu yeniden başlatınca sorun tekrar yaşanıyor. Şimdi önce Ingilizce'ye al. Çalışacak. Sonra Türkçe'ye al yeniden başlatmadan. Çalışacak. Dediğim gibi yeniden başlatınca eski haline geri dönüyor. Ama dediğim şekilde bir dakikada halledersin. Sorun yazılımsal. Güncelleme ile çözülecektir bence.

Ya Egemen sorunun yokken seni de rahatsız ettim kusura bakma dediğini deneyecem :)

Ne kusuru, olur mu öyle şey. Ben farkında değildim denemediğim için sadece. Fark ettirdiğin için sağ ol. Çoğu insan merak edecektir bu sorunu. Şimdi en azından geçici bir çözümümüz var. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı