Xperia Z2 akıllı çağrı sorunu

Sony genel müdürlüğünden aradılar konuyla ilgili geri bildiriminizden dolayı mühendislerimiz yazılım çalışmalarına başladıklarını belirttiler en kısa zamanda güncelleme yayınlanacak ve sorun çözülecekmiş hadi hayırlısı.

Arkadaşlar bu sefer de radyo dinlemek istedim fakat radyo taraması durmuyor ve ekranda hiçbir şeye basamıyorum durmadan tarayıp duruyor açıp kapadım ve tekrar aldım.

Radyoyu çalmaya başladı bu seferde ses açma tuşuna basınca açma ve kısma yapıyor fakat ekran dokunmatiğinde beliren ses kontrol. Düğmesi ne kısıyor nede açıyor işlevsiz vaziyette neyse ki bir daha kanal tara dedim yine durmadan tarıyor ve kapatmak zorunda kalıyorum donuyor ingilizce diline çevirdim belki olur diye ses aktif oldu ama tarama yine durmuyor artık kabak tadı verdi bu yazılım hataları kaçak göcek telefon alsaydım bu kadar sorun yaşamazdım.

Ayrıca bizim ülke hariç tüm ülkelerde bu cihazın kutu açılımından şahane cihazlar çıkıyor bizim kutudan basit bir.kulaklık ve şarj aleti.çıkıyor anlam veriyorum yaşadıklarıma orijinal. Telefon diye yan sanayi çakma ürün aldım sanki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de aynı sorunu yaşadım. İngilizce Türkçe yaptım düzeldi. Kapatmadım telefonu :)

Radyoyu da kulaklığı çıkar kapat programı geri aç çalışıyor.

Konuyu geç gördüm bende de aynı sorun vardı bugün telefon update center aracılığıyla bi güncelleme geldi dil Türkçe ve sorun düzeldi.

Konuyu geç gördüm bende de aynı sorun vardı bugün telefon update center aracılığıyla bi güncelleme geldi dil Türkçe ve sorun düzeldi.
Teşekkürler konuya ayrıntılı cevap yazabilir misiniz bi zahmet. Güncellemenin ismini öğrenebilir miyim? 2 gün önce bitane geldi ama sistem güncellemesi.

Merhabalar, ben de şuan 17.1.1.A.0.402 güncellemesi yüklü ve sorun hala devam ediyor, Sony müşteri hizmetlerine mail attım 2 gün önce fakat henüz cevap gelmedi, acaba sizde bu guncellemeye duzelme oldu mu?

Merhabalar, ben de şuan 17.1.1.A.0.402 güncellemesi yüklü ve sorun hala devam ediyor, Sony müşteri hizmetlerine mail attım 2 gün önce fakat henüz cevap gelmedi, acaba sizde bu guncellemeye duzelme oldu mu?
Öncelikle merhaba sizde de mi kendi kendine dokunmatiğe basıyor dediğiniz güncellemeyi ben de yükledim sorun devam etmekte ama çok nadiren görülmekte.

402 güncellemesinde malesef düzelme olmadı,sadece görüşmeler sırasında ,ses kalitesi artmış.
Gelicek güncellemede düzelticeği konusunda yorumlar var.
Ünümüzdeki bir kaç gün içersinde umarım yayınlanır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı