Xperia Z2 akıllı çağrı sorunu

2.A.0.314 güncellemesinde sorunlar halen devam etmekde şöyleki,
Radyo tarama durmuyor.

Akıllı çağrı stabil değil,bazen çalışıyor bazen çalışmıyor fakat stamına modunda olduğu için olabilirmi deniycem.

Ayrıca eldiven modu olayını anlamıl değilim,eldivenlede,eldivensizde, hatda yağmur damlası ekrana düşse dahi ekranı kendiliğinden yönetiyor.eğer şifre koymayıp, kaydırma yöntemi ile tuş kilidi yaptığımda, cebimden çıkartığım zaman telefonu, girmediği site, video,kalmamış açabildiği tüm uygulamaları açmış neyseki şifreledikden sonra yaşamadım birdaha aynı sorunu.

Akıllı bekleme ve ısınma sorunu ayrıcada görüşmedeki ses kalitesizliği karşı tarafın duymaması gibi sorunlar giderilmiş.

arkadaşlar bende sony xperıa t3 kullanıyorum alalı bir hafta oldu aynı sıkıntı vardı dili önce ayarlardan ingilizceye çevirdim hareketleri kontrol ettim çalıştı daha sonra tekrar türkçe ye çevirdim çalışmaya devam etti. sizlerde deneyin büyük ihtimal sizdede çalışacak.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı